Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Segítség! 360eFt tartozásom...

Segítség! 360eFt tartozásom van a munkaügyi központnak. Ma kaptam egy levelet. Ha 8 napon belül nem fizetem be egy összegbe, akkor a "határozat végrehajtása-azaz a pénzösszeg behajtása iránt intézkedünk. " Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy behajtó cégnek fogják adni, de mi várható? Nincs semmi a nevemen, nincs jövedelmem. A szüleim dolgaihoz ugye nem nyúlhatnak hozzá? Se a a jövedelmükhöz? Félek..
2012. márc. 6. 17:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Jogosulatlanul igénybe vett költségvetési támogatás amivel tartozol és az adóhatóság hajtja be amikor végrehajtásra kerül.Ha már ott tart az ügy akkor írd meg konkrétan a kérelmedben hogy mit kérsz: kéred a tartozás és a pótlék elengedését, ha ez nem megy kéred ezeknek a mérséklését, ha ez sem megy kéred ezeknek a részletfizetését 24 hónapra.

A kérelmet a lakóhelyed szerint illetékes adóigazgatóság Fizetési Kedvezmények Főosztályára címezd.

2012. márc. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!