Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szocpol. Ha van már 1 gyermekü...

Szocpol. Ha van már 1 gyermekünk, nem vagyunk még 35 évesek, de az én nevemen van ingatlan, akkor igényelhetjük, ha nagyobbat szeretnénk venni? Van kiskapu?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 20:47
 1/4 asmosys ***** válasza:

nem / nincs.

Nem bántás, de nem ezért létezik a támogatás.

2012. márc. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A google keresőjébe üsd be, hogy: szocpol 2012, és mindent megtudsz.
2012. márc. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én hallottam kiskapuról, kérdezz meg egy rafinált könyvelőt vagy olyan tanácsadót, aki otthon van a szocpol feltételeiben. Kérezném az első kommentelőt, hogy szerinted kiknek találták ki a szocpolt??? Az ember lakik egy egy szobás lakásban és szeretne gyereket szülni, de nem tud, mert bővítésre nem adnak. Nekem egy földszinti házam van, keményen dolgoztam érte, most is keményen dolgozok, de nem tudom beépíttetni a felső szintet, mert több hitelt nem akarok. Szüljek az egy szobába?? A szocpolból pedig pont be tudnám fejezni...vagyis pontosítok, FÉLSZOCPOLBÓL, ugyanis nekünk az járna, csak azt nem hozták vissza.
2012. ápr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! Érdeklődöm majd egy könyvelőnél, hátha...
2012. ápr. 13. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!