Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A férjem ugy meg vert, hogy a...

A férjem ugy meg vert, hogy a bal középső ujjam eltörött, és utánna megrugott, :eltört 2 bordám. Eddig még nem bántot, de most "elszált". Nagyom bánt, -Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A férjem lányának,én vagyok a gondnoka.Van neki 2 1/2"-éves,-és 2 hónapos kisfia,akiknek én vagyok a gyámja!

Ha itt hagynám a férjem ,akkor a piciket vihetném-e magammal,vagy akkor megszünne a gyámság?

Őszinte véleményt várok:fabatka


2012. márc. 17. 14:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem kinek milyen vagy, de azt sem, hogy min gondolkozol. Hogy elhagyod-e? Könyörgöm, majdnem agyon vert! Mire vársz? Hagyd ott a francba!
2012. márc. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%

Úgy otthagynám mint azt a bizonyost a sűrűbe!Eszednél vagy Te űt ver,és Te itt kérdezősködsz????

Pakolj és menj,vidd a gyerekeket is persze.

Szerinted melyik az a bíróság,aki egy vadállatnak adja oda a gyerekeket!

Azonnal pakolj és menjetek.

Én a helyedben csináltatnék egy lát-leletet,és valami biztonságos helyre költöznék,ahol nem talál meg!

A gyámság miatt ne aggódj!Ilyen elmebetegnek nem adják oda a gyerekeket!Na most szépen nyugodj meg,pakolj össze és azonnal el onnan!Van hova mennetek?????

2012. márc. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
bocs, nem milyen, hanem mije.
2012. márc. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%

Én elhagynám, és távol tartási végzést kérnék. Gondolom meg van az oka, hogy Te vagy a gyermekek gyámja. Amennyiben Te neveled őket és Hozzád ragaszkodnak inkább (valamint nincs édesanyjuk akihez mehetnének) szerintem van rá esély, hogy Nálad maradjanak.

De én ezek után rögtön felkeresnék egy ügyvédet, látlelet vetettem volna a sérülésről és megpróbálnám tanúkkal bizonyítani, hogy Ő tette.

2012. márc. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%
Rendőrség-látlelet-ki fog derülni,hogy 8 napon túl gyógyuló sérüléseket okozott és akkor megbüntetik,lehet,még le is csukják ezt a retardáltat.Ezek után a gyerekek biztos,hogy nálad maradhatnak.
2012. márc. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%
Én feljelenteném a férfit, keresnék egy jó ügyvédet és elbújnék a rokonoknál. Hogy lettél te a gyerekek gyámja?
2012. márc. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Az nem férfi, aki megver egy nőt!! Viheted a gyerekeket, mert a férjed nem beszámítható és veszélyes a gyerekeire nézve is. Ha egyszer megtette, többször is megfogja és nem biztos, hogy akkor téged fog megütni, hanem őket.
2012. márc. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
36%

Férjed lánya hány éves? Miért nem ő neveli a 2 gyereket?

Van neked az uraddal is elég gondod, erre még a gyerekekről is neked kell gondoskodnod.

2012. márc. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%

Remélem van látlelet a sérülésekről!

Pakolj és menjetek el a gyerekekkel,mert meg van arra az esély,ha egyedül mész el,akkor dühében a gyerekeken veri el.

Amennyiben most nincs hova mennetek,akkor átmenetileg jó lenne az anyaotthon is.Hívd fel a védőnőtöket,ő tud ebben segíteni.

Remélem nem vette észre,hogy irkálsz a verésről,mert akkor fenn áll a veszély,hogy elborul az agya megint és ezért is megver.

2012. márc. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%
Én nem hagynám így ezt a dolgot, egyből összepakolnák néhány szükséges holmit magamnak meg a gyerekeknek megfognám a gyerekeket és amilyen hamar lehet eltűnnék onnan. Én még a rendőrséghez is bemennék hogy feljelentsem az tuti biztos, és persze beszélnék egy ügyvéddel is a gyerekek sorsáról meg a gyermekvédelmisekkel is.
2012. márc. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!