Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért tartja furcsán a farkát?...

Miért tartja furcsán a farkát? Lehet eltörött?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el át venni a falka vezérséget és azóta a megszokott égnek meredő helyett nagyon furán tartja és ezt csak ma este vettem észre hogy már egy napja ugyanígy tartja és még ugráskor, futáskor sem kormányos vele. Törésre meg kicsi az esély mert semmi különöset nem vettem észre rajta, meg is tapogattam de nem érzek törést(de állat orvos sem vagyok). Meg gondolom eléggé hangot adott volna naki ha eltörik a farka.
2012. márc. 14. 02:38
 1/6 A kérdező kommentje:

valahogy így tartja a farkát:

[link]

2012. márc. 14. 02:43
 2/6 A kérdező kommentje:
És a kedve is jó mert hallottam hogy a törött farkú kutyák letargiába esnek mert nehezebben kommunikálak, az enyém meg játékos és csóválós, de csóválás közben is megtartja ezt a farok tartást.
2012. márc. 14. 02:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nekem furcsa, úgy értem szerintem nem azért tartja így, mert kezdted átvenni a falkavezérséget... akkor nem tartaná így folyton.

Lehet jobban meg kellene vizsgálni, nincs-e valami problémája.

2012. márc. 14. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha erővel tartja úgy, nem csak lazán lóg, akkor feszült, ideges.
2012. márc. 14. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs vele, az amstaffhoz bullterrierhez hasonló kutyák szokták így tartani a farkukat. Az amstaffom is van hogy így tartja nyugalmi állapotban. Nem kell félni, nem tört el, mert akkor fájna neki
2012. márc. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Catz ***** válasza:

Nekem mindkét kutyámban előfordul kotorék-terrier, ők, ha fáradtak, akkor tartják így.


Ha el lenne törve, akkor csak lógna neki és iszonyatosan fájna, ha csak hozzá is akarnál érni.

2012. márc. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!