Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megbüntet a rendőr, ha veszek...

Megbüntet a rendőr, ha veszek egy viperát és a táskámban tartom amíg az utcán tartózkodom? (hátitáska)

Figyelt kérdés
A történetet bonyolítja, hogy egy rendezvényre is szeretnék kimenni, de nem tudom hazavinni az eszközt, mert messze lakom. Megbüntetnek, ha megtalálják a táskámban?
2009. jún. 12. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha megtalálják, tudtommal meg.
2009. jún. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Persze, a törvény és a rendőrök vigyáznak rád.(A mondat második fele vicc volt).
2009. jún. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. jún. 12. 19:20
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Persze, a törvény és a rendőrök vigyáznak rád.(A mondat második fele vicc volt).

Az első is :)


Egyébként elveszik és előállítanak ha minden igaz.

2009. jún. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Van a vipera, és a taktikai bot. A kettő között az a különbség, hogy a taktikai boton van egy kis tükör, de nincs rá szabály, hogy ennek a tükörnek fixnek kell lennie, vagy nem. Elméletileg taktikai botot tarthatsz magadnál. De azért nézz utána, mert nem vagyok benne biztos, én is csak hallottam.


(De le leszek pontozva...)

2009. jún. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a rendőrnek nincs joga ahoz hogy az utcán csak úgy át kutasson
2009. nov. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Na akkor:Ha csomagolva van a vipera(dobozába) akkor szállításra van előkészítve ugyhogy nem csesz meg.és a rendőr igenis átkutathat az utcán.ennyi.
2011. febr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!