Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vízelzárás után sokáig barna,...

Sarvamangalam kérdése:

Vízelzárás után sokáig barna, szennyezett víz folyik a csapból. Ez két problémát is felvet. Fizetek valamiért, amit véleményem szerint nem nekem kellene állnom, másrészt az egészségre is káros lehet. Lehet tenni valamit ez ellen?

Figyelt kérdés
Egyrészt ennek az árát én fizetem, mert a vízóra ezt is számolja, holott ez a víz számomra nem hasznos, mert se fogyasztásra, se tisztálkodásra nem használható, ezért pedig úgy gondolom a közszolgáltatónak kellene állnia, hiszen a csövek karbantartása is az ő feladata, ha pedig nem gondoskodott megfelelően a szolgáltatás kielégítéséről az nem az én gondom. Karbantartási költséget pedig pl. a Főtáv rendszeresen szed, gondolom a vízművek is, szóval így pedig duplán fizetem meg. Másrészt a szennyeződés az elején simán látszik, de elképzelhető, hogy idővel már nem szemmel látható, így valaki akaratlanul is megihatja. Ez is aggályokat vet fel számomra. Úgy gondolom a közszolgáltatónak csak akkor kellene visszakapcsolnia a vizet, ha az már tiszta.

2012. ápr. 14. 21:33
1 2
 11/11 B-Boy Tr1ck2g válasza:
semmi bajod nem lesz a barna viztol.. olvass utana hogy miert barna.. vagy hibd fel az ugyfelszolgalatot hogy karos-e.. ha meg nem akarsz furdeni benne mert nem jo erzes hat legyen.. nem kell szagolnom teged
2023. aug. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!