Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Élettársam apukájának (apósjel...

Élettársam apukájának (apósjelölt) a halála esetén jár nekem a 2 nap pótszabadság?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy após esetén igen, de mi a párommal "csak" élettársak (nem bejegyzett) vagyunk és sajnos az apukája hétfőn meghalt. :'(

2012. ápr. 18. 08:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. ápr. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem, csak ha a te apád lett volna. Szerintem apósra sem adnak, bár biztos van munkahely, ahol kivételeznek, de nem jár.
2012. ápr. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy apósra adnak!
2012. ápr. 18. 08:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy te nem ilyen vagy


de olyan sokan vannak akik még a halálból is hasznot akarnak húzni, pl. ez, hogy jár-e szabadság apósra, anyósra, nagynénire , kis Pistára egyebekre.

Értem én, hogy közel áll a szívükhöz és fáj az elvesztése, na de van sima szabadság is. Ha nem járna ez a rendkívüli szabadság akkor is otthon maradnának a sima szabadság rovására?

2012. ápr. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, tegnap otthon is maradtam (tegnap előtt történt az eset) sima szabival, csak érdekel a lehetőségek.

Inkább dolgoztam volna, csak nem történt volna meg ez a tragédia. Mélyen érintett. :(

2012. ápr. 18. 08:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak a közvetlen hozzátartozó esetén jár de én egy napot kaptam mint temetési szabadságot igaz pár éve.
2012. ápr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Még ha be lenne jegyezve az élettársi kapcsolatotok lehet, de így ezer százalék, hogy nem. a torveny neveben ti semmilyen kapcsolatban nem alltok egymassal
2012. ápr. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!