Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Komolyan legális termeszteni...

Komolyan legális termeszteni 3-4 tő marihuánát magyarországon? Persze ha nem árulod meg minden.

Figyelt kérdés

#termnesztés
2012. máj. 22. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha esetleg a kertedben van 2 tő azért még nem szólnak pontosan azért mert ez gazként terjed egyébként én kertemben is volt már de kiirtottam mert nem akartam bajt belőle, meghagyni sem akartam mint utólag kiderült egy rendőr ismerősömtől hogy 2 ért még nem szólnak, de mindegy így jobb volt. Egyébként ha van 2 tő és látni rajta hogy nem gondozod hanem csak úgy van azért elvileg nem szólhatnak de ha már fogyasztod és lebuksz és ha körül néznek nálad akkor szépen megszorongatnak ezért.
2012. máj. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
3-4 tő? bárcsak így lenne :(
2012. máj. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
A hazai "vadkender" (Cannabis sativa) nem azonos a kényes, trópusi indiai kenderrel. (Ez utóbbi "a marihuana"). Egyébként a hazai kenderben sokkal kevesebb a hatóanyag, faluszéli cigók szoktak a közeli akácosban ennek a "termesztésével" kísérletezni.
2012. máj. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2012. máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

ez is illegális

az más kérdés, hogy pár tő miatt vadászni nem fognak rád. bár ha van egy-két "jóakaród", aki bejelent, és kijönnek, akkor ugyanúgy megcseszhetnek...

2012. máj. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
2012. máj. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
elég érdekes...
2012. máj. 30. 13:35
 8/11 nax° válasza:
89%

nemtudom miert irjak sokan,hogy kis mennyisegben legalis.

ha csak ranezel,mar azert felfuggesztettet kapsz.ocsemet 147 tővel fogtak meg.hiaba mondta volna,hogy magunknak csinaljuk...

2012. jún. 4. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"A hazai "vadkender" (Cannabis sativa) nem azonos a kényes, trópusi indiai kenderrel. (Ez utóbbi "a marihuana")."


Te hülye vagy. A hazai vadkender, az vadkender; vadon nő. A cannabis sativa jelentése "hasznos kender", és ez a marihuána. A kényes trópusi indiai kender az a cannabis indica, ami lényegében a sativa egyik trópusi mutációja. Tájékozódj, utána oktass.

2012. jún. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
283. § (1) bekezdés. (a) pont kimondja, hogy "Nem büntethető kábítószerrel visszaélés miatt, aki csekély mennyiségű kábítószert saját használatra termeszt, előállít, megszerez vagy tart.
2016. ápr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!