Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol olvasható a június 26-án...

Hol olvasható a június 26-án elfogadott T9354 törvény szövege?

Figyelt kérdés

A neten keresgélve mindenhol csak a törvényjavaslat szövegét találtam csak meg, a parlament oldalán meg nem találom, hol lehet rákeresni a már elfogadott törvényekre.

Egy konkrét linknek nagyon tudnék örülni!


2009. jún. 29. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

pl. www.jab.hu

olyan nincs, hogy T9354 törvény. T9354 törvényjavaslat, de ez a szám a kész törvényben nem jelenik meg, így ez alapján nem lehet megtalálni egyik törvény gyűjteményben sem.

2009. jún. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt: [link]


Rem. jól néztem és ez az a javaslat.:)

2009. jún. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hála és köszönet, így legalább tudom, miért is nincs sehol sem! :)

Amúgy a törvényjavaslatban a szöveg, amit keresnék az elfogadott törvényben (hivatkozással) a következő:

(16) A lakás-takarékpénztárakról szóló 1996. évi CXIII. törvény 24. § (7) bekezdése helyébe a

következő rendelkezés lép:

„(7) A 2009. június 30-áig megkötött szerződések esetén a lakás-előtakarékoskodó jogosult a

betétszámlájára jóváírt állami támogatás és az arra jóváírt betéti kamat igénybevételére nem

lakáscélú felhasználás esetén is, ha a megtakarítási ideje elérte, vagy meghaladta a nyolc évet.”


Ennek alapján ezt keressem: 1996. évi CXIII. törvény 24. § (7) ???

2009. jún. 29. 18:37
 4/7 A kérdező kommentje:
No, közben már ki is dobta az általad említett oldal, volt külön egy kis link ingyenes, belépés nélküli megtekintésre! Köszönöm még egyszer!
2009. jún. 29. 18:38
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Közlönyt is!!! Most böngészem...
2009. jún. 29. 18:46
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
www.magyarorszag.hu , felül speciális kereső, jogszabályok ott leokézod és utána ahogy itt is leírtad kéri az évet és a törvényszámot és alul kiadja.
2009. jún. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm, megtaláltam pontosan azt a részletet, amit kerestem!

( Nem valami nagy öröm, mert ez is egy jó dolog, amit megszüntettek és holnap után már hatályba is lép ... Ha valaki még ki akarja használni a "lehetőséget", pontosan egy napja van hátra.)

2009. jún. 29. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!