Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kiskorúként (14 éves vagyok)...

Kiskorúként (14 éves vagyok) használhatok gázspray-t önvédelemből? Ha igen, milyet?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 21:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
nem
2012. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És hány éves kortól lehet?
2012. jún. 4. 21:42
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Még nagykorúként sem!
2012. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
49%
Nekem Pajzs 5000 gázspraym van, talán 2 éve vettem , azóta ki se próbáltam, ha estefelé utazom, akkor ott szokott lenni a zsebemben, de ha megtámadnának akkor is max futás után használnám, ha meg kés van a támadónál akkor sem, inkább adnám oda az iphonom, mint az életemet, annak ellenére, hogy önvédelmet tanultam évekig edzésen... Talán vadászboltban tudsz venni anyuddal/18 feletti ismerősöddel.
2012. jún. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mindent lehet használni de büntethetnek érte. Piacokon tudsz venni ilyet és ott lesz@rják hány éves vagy még 5 évesnek is kiadnák szerintem.
2012. jún. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom. Nem akarok balhéba keveredni, de viszont azt se akarom, hogy teljesen védtelen legyek...
2012. jún. 4. 23:01
 7/17 doboszoli ***** válasza:
50%

Korodhoz képest elég nagy az az arcod.

Az utolsó a Rexonával szerintem arra akart utalni, (megjegyzem nagyon helyesen)hogy a piacokon kapható spray-k életveszélyesek lehetnek, mert lehet, hogy valóban parfümöt tartalmaznak az ingerlő anyag helyett. Erre Te nekiugrasz...

Mindegy.

Amúgy meg vadász, vagy fegyverboltban vásároltass magadnak mondjuk egy TW 1000-est, pár ezer forintért.

Inkább egy nap a bíróságon, mint egy hónap a baleseti sebészeten.

Használatát, ill. használhatóságát korábban leírtam, keress rá!

2012. jún. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem beszólni akartam neki, ne értsd félre. Ha komolyan írta akkor én.kérek elnézést, csak kicsit sok "troll" választ kapok, és ezt is annak néztem..de, mint mondtam, ha nem az akart lenni akkor bocs
2012. jún. 5. 07:17
 9/17 A kérdező kommentje:
Amúgy danke, rákeresek a típusára
2012. jún. 5. 07:19
 10/17 anonim ***** válasza:

"Nem beszólni akartam neki, ne értsd félre. Ha komolyan írta akkor én.kérek elnézést"


Nem gond. Nekem is ekkora fiam van. Tudom milyenek.

2012. jún. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!