Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen LEGÁLIS önvédelmi...

Milyen LEGÁLIS önvédelmi fegyverek vannak, amivel több órára ki lehet ütni a támadót?

Figyelt kérdés
A lényeg,h ha a támadó elől nem tudunk elmenekülni,akkor milyen önvédelmi fegyverrel lehet mozgásképtelenné tenni,ami akár jó pár órára is kiüti, míg lehiggad.

2012. jún. 6. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
gond van a cigányokkal?
2012. jún. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Shai-Hulud ***** válasza:
Gázfegyverek. De csak saját birtokon belül.
2012. jún. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hónajjszag
2012. jún. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
gáz fegyver nem csak pár percre bénít meg? úgy mint a sokkoló? + házba használva én is kapnék belőle
2012. jún. 6. 21:05
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem semmilyen...
2012. jún. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen legális eszköz. Egy komolyabb támadót egy rendőr sem mindig állít meg lőfegyverrel (ha tokban van) 7 méterről, ha kés vagy bot van nála. Az akció legyőzi a reakciót.
2012. jún. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Gázfegyver tökéletes!

Van vele tapasztalatom, nekem is van!


Lényeg, hogy szabadban ne igen lövöldözz vele, mert ha elsütöd, és szembeszél van, akkor eléggé elb@sztad, mivel taknyod, nyálad egybefolyik tőle!


Beltéren annyi a trükk, hogy ha kinyújtott kézzel lősz vele, mondjuk egy folyosón, akkor nincs baj. Ha szobában lősz vele, akkor viszont neccesebb, mert kb 5 mp alatt egy átlag kisszobát beterít!


Na adott a két helyzet:

Folyosón, nagyobb téren (nappaliban).

Lelőtted az emberedet, szerencsétlen ott fuldoklik a földön, nem lát, csípi mint a rosseb.

Te totálisan le tudod magad védeni, ha felteszel egy erős szemüveget, amin nem megy át a gáz, és felteszel egy kendőt. Az embered totálisan védtelen olyan 5-8 percig.

Ezalatt te simán "felöltözöl". (Javaslom, hogy tárolj a fegyver mellett egy szemüveget, ami rátapad a szemed körüli részre, meg egy nagyobb kendőt, mint én!!)

Szerintem abszolút nem bűn, ha már a betörő kicsit jobban van, és te még egyszer lelövöd. Én biztosan ezt csinálnám!

A második 5-8 perces tétlenségben simán le tudod kötözni bárhová egy kötéllel! Vagy esetleg hívod a zsarukat, ez kitart, vagy lelövöd még egyszer...


Szobában: Ugyan az a szisztéma, mint az előbb, csak sokkal hamarabb szétterjed! Nyiss ablakot, és lődd le újra! Csináld azt, amit fentebb leírtam!


Amúgy ha gázpisztollyal közelről lövöd fejbe meg is vakulhat!!! És az is önvédelem!

De közel se menj a támadódhoz, mert olvastam olyat, hogy az áldozatnál fegyver volt, de fejbevágták valamivel, és tehetetlenül összeesett.


Remélem segítettem :)

2012. jún. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!