Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Meddig tart egy bírósági...

Meddig tart egy bírósági tárgyalás? Miket szoktak kérdezni a vádlottól?

Figyelt kérdés

Szabálysértést követtem el.

Most lesz tárgyalás. Nem viszek magammal bírót csak saját magam és mindennel egyet értek,beismerem.

Miket kérdeznek ? Azt,hogy első alakalom-e ? Van e állandó munkám ?

Megbántam-e ? Ilyeneket vagy ezeket magamtól kell majd mondanom ? Egyébként lopást követtem el :(


2012. jún. 11. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
kb ezeket kérdezik amiket írtál.
2012. jún. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem viszel bírót? Talán inkább ügyvédet...

Ha egyszerű megítélésű az ügy (ha te vagy a bolti lopós, akkor segítek: AZ!), akkor már nagy valószínűséggel az első tárgyaláson be is fejezik, ítéletet hoznak.

Olyan egy órára tippelném, de ez rengeteg mindentől függ. Hosszabb nem nagyon lesz, kétlem, hogy tömegével hallgatnák meg a tanúkat egy ilyen ügyben, főleg, ha beismered.

2012. jún. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A tanúk és a bizonyítási indítványok számától függ pl ha kérnek egy szakértői véleményt az elhúzhatja a dolgot de ha tényleg ilyen egyszerű és elismered akkor nem lesz hosszú. Ilyeneket szoktak kérdezni:

Név lakcím volt-e már büntetve figyelmeztetnek arra hogy nem vagy köteles tanú vallomást tenni, Hamis tanúzás következményeire figyelmeztetnek megkérdezik a családi állapotodat anyagi helyzetedet ......

2012. jún. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kb egy órás szokott lenni egy tárgyalás.
2015. febr. 2. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!