Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy baseball ütővel járkálo...

Ha egy baseball ütővel járkálok az utcán, rámszólhat a rendőr?

Figyelt kérdés
Nyílván nem sporttáskával, sportcuccban, hanem ilyen gettós repperes ruhában, akár egy egész bandával.
2012. jún. 18. 09:49
 1/8 Andizsuzsi ***** válasza:
A rendőr bármikor rádszólhat az utcán, még ha öltönyben mész, akkor is. Valószínűleg igazoltatni fog, akár az egész bandát is. Ha mind baseball utővel mentek, talán még elő is állít benneteket.
2012. jún. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. jún. 18. 09:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Igazoltathat, és ha bármi történik a környéken, titeket is elővesznek.
2012. jún. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivel tiltott eszköz, nem csak rád szól, de be is visz.
2012. jún. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
A baseball ütő nem tiltott eszköz, hanem sportszer, mint a floorballütő. Én egyszer suliba vittem be (mivel baseballoztunk), táskámba raktam mert nem akartam kézbe vinni, de a táskából kilógott. Rendőr le se szarta. Ha gettós ruhában bandával mászkálsz ütővel a kézben, az köznyugalom megzavarását is okozhatja, amiért a rendőr igazoltat. Ugyanis sokakban félelmet kelthet a megjelenésed és viselkedésed.
2012. jún. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Megártott a GTA San Andreas?
2012. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, csak azt álmodtam, hogy megyek az utcán egy bézbózütővel, megláttam egy rendőrt és valami oknál fogva elkezdtem félni, kiszállt a rendőr, és tudtam, hogy hozzám jön. Elkezdtem futni, utólért, elkezdtem ütni meg minden, de végül nem öltem meg. A börtönben kötöttem ki és felébredtem. Amúgy legalább 3éve nem játszottam a GTA-val.
2012. jún. 18. 13:52
 8/8 baseball777 válasza:
A baseball ütő fegyvernek minősül. És tényleg bevisznek érte. Kizárólag elzárva szállítható. Több esélyed van akkor ha van mellette baseball kesztyű, és labda, de úgy sem próbálnám meg. Még táskában sem szállítható. Kizárólag elzárva. Még a bajnoki meccsekre is úgy visszük a felszerelést, hogy csomagtartóba táskába, lezárva, a többi baseball felszerelés mellett, mert máshogy nem lehet.
2012. nov. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!