Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » önvedelemből egy baseball ütő...

önvedelemből egy baseball ütő volt a kocsimban egy ideig, nem használtam de egy rendör megtalálta és fel is jelenett. A kérdésem hogy milyen fegyverként használható ilyesmi dolgot tarthatunk a kocsinkban amiért nem lehet baj?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 12:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy 1 baseball ütő miért ne lehetne a kocsiban?

Rakj mellé labdát és kesztyűt úgy már csak nem kötnek bele...

2011. nov. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer az öreg egy baltát vett ki a Wartburgjából az első ülés alól és azzal akart nekem jönni...
2011. nov. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

a rendőrt szerintem nyugodtan kezeld hülyének. persze csak akkor ha azért az IQ-d nem átlag alatti..

innentől mosolyogj, és ne értsd az idióta problémáját, mint alantas lény. természetesen te haverokkal készülsz labdajátékra, ezért van nálad az ütő. és segítenél nekem fát vágni, ha legközelebb baltát találnak nálad. én bármikor alátámasztom, amíg ez az igazság.

2011. nov. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
100%
Büntetnek ilyenért, de nem tudom hol a határ. Egy ismerősömet is megbüntették hasonlóért, de nála nem baseball ütő volt, hanem -nem jut eszembe a neve- amit úgy pörgetnek... Na lényeg, hogy ő is ki volt kelve magából. Az ember nem hordhat magánál semmilyen önvédelemre szolgáló, vagy annak látszó eszközt, de magunk helyett nincs aki megvéd, ha megtámadnak. Tegnap is a parkolóban mikor épp ültem be a kocsiba, oda jött egy nagyon "sötét" ürge, valamit mammogott, kéregetni akart, de én úgy megijedtem, mondtam neki hogy sietek, becsaptam az ajtót, be is zártam belülről, aztán húztam is el. Nőként, egyedül mégis mit tudnék tenni, ha meg akar támadni, vagy kirabolni?
2011. nov. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal csak a pályához vezető legrövidebb úton lehet nálad.
2011. nov. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Neutron, az igen.. akkor elvileg még ha okosan is hivatkozol hogy meló után ütögetünk kicsit, nem feltétlen jó kifogás. hát kapják be.

kedves Urak, Hölgyek, tanuljatok harcművészetet, úgy látszik csak ezzel járhattok jól. ilyen az élet, ez több 1000 éve nem változott. csak közben feltalálták a tanga bugyit és az atombombát, de az alapproblémák ugyan úgy megmaradtak.

2011. nov. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
vagy legyetek kreatívak és harcoljatok tollal. az írószerre gondolok, ami fémből van, és brutális szúrásokat lehet vele végezni. jobb mint a bézbó' ütő.
2011. nov. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 dirtboy ***** válasza:
vegyél egy forgó gáz-riasztó pisztolyt,kérj rá viselésit /könnyen meg is kapod majd/,vegyél hozzá egy jó tokot és tárazd be CS el de lehet felváltva először CS aztán pepper, az is hatásos megoldás és legális.
2011. nov. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Na igen, a toll egy nagy találmány. Egy jujitsu-s edzőtársam is jól megszívatott, amikor egy tollal feszítette meg a kezem. Jó harcművész kezében szinte minden használható fegyverként...
2011. nov. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

még a saját keze is.

de én úgy vélem, hogy még egy képzetlen nő is átdöfheti egy férfi támadó torkán, csak akarni kell.

hát meg dirtboy leírta a riasztó fegyvert, az is hatékony. úgy tudom nem kellemes fél méteren belül forró gázokat arcba kapni, nem is beszélve az izgatószerekről..

2011. nov. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!