Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezért megérné perelni? Egyálta...

Ezért megérné perelni? Egyáltalán bebizonyíthatom az igazam?

Figyelt kérdés
Rosszul lettem egy TESCO-s süteménytől. (Értsd.: fostam. Nem kicsit.) Biztos, hogy attól volt, mert előtte nem ettem semmit, beteg nem vagyok. Egyelőre ennyit írok. Szerintetek beperelhetném őket ezért? Vagy semmi értelme?

2012. jún. 24. 16:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

azt az életben be nem bizonyítod,hogy az ő sütikéjüktől fo.tál,

kiröhögne a jogászuk,

2012. jún. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem tudod beperelni ez alapján őket.
2012. jún. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha van még a cuccból és bevizsgáltatod, kiderülhet mi van benne. De erre meg majd azt mondják, hogy ez akkor még nem lehetett... Meg aztán túl kis pont vagy egy ilyen multinak. Megesz a jogászuk reggelire. Széllel szemben nem lehet....
2012. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%

Nevetséges vagy.Egy hasmenés miatt akarsz beperelni egy üzletet?


Amikor a kérdést olvastam azt hittem hogy elájultál és kórházba vittek vagy hasonló.De egy hasmenés?


Ki lehetne rád akasztani 1 tipikus magyar mentalitás táblát.

2012. jún. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Miután megtörtént az eset, visszamentem a tesco-ba és vettem még egyet belőle, hogy legyen "bizonyíték". De gondolom sokat kellene szaladgálnom azért, hogy megvizsgálják...
2012. jún. 24. 16:54
 6/16 A kérdező kommentje:
"magyar mentalitás" komment: Igen, tudom, hogy nem akkora ügy, de baromi rosszul esett, hogy emiatt kellett a családdal lelépnünk a strandról. Jó, ez is piti ügy. Csak felbosszantott.
2012. jún. 24. 16:56
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

És ha csak az volt rossz amit te fogyasztottál?


Megvizsgálják a süteményt és pofán röhögnek hogy ebben nincs semmi.


Hogyha buggyantak lennének a sütemények akkor már rég kidobták volna őket mert több bejelentés is érkezett volna.


De lehet hogy pont a te szervezeted érzékeny 1 hozzávalóra.


Olyan mintha egy mogyoróallergiás mogyorót venne és megenné és baja lenne belőle.Majd kiderülne hogy allergiás a mogyoróra és az üzlet amit fel akart jelenteni szépen kiröhögi.

2012. jún. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nézd, perelni mindenért lehet, de te fizeted. A szakértői vizsgálatot is.

Ha ez neked megéri, rajta.


Kicsi az esély, hogy elérsz vele valamit.

Meg igazából nem is értem, mit akarsz, kártérítést? Mennyit adnának erre? Egy napi kiesett jövedelmedet?


Hogy bizonyítod be, hogy mondjuk nem azalatt ment tönkre, amíg szállítottad haza ebben a melegben?


Lehetetlennek tűnik, de a jogod megvan persze, hogy perelj.

2012. jún. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ja, még csak nem is hiányoztál a munkából miatta.

Akkor tényleg nem tudom, mit akarsz, az 500,- Ft-os strandbelépőnek mondjuk a felét? (Valamennyi időt biztosan eltöltöttél ott, szóval az egészet úgysem kapnád vissza...)

2012. jún. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem minden étel romlott, amitől az ember hasmenést kap. Kinek erre, kinek arra érzékeny az emésztőrendszere. Más is evett a családból abból a süteményből vagy csak Te? Ha más is, akkor őnekik is volt hasmenésük? amúgy az is előfordulhat, hogy Te tároltad rosszul a süteményt. Elég meleg van kint ahhoz, hogy süteménnyel kocsikázzunk haza a Tesco-ból vagy nem is haza, hanem ki a strandra. Végül nem lehetett annyira durva a helyzet, ha utána volt még kedved Tescoba menni...
2012. jún. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!