Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Rejtett hívás-milyen büntetést...

Rejtett hívás-milyen büntetést kaphat?

Figyelt kérdés
(zaklatás-nem tudni ki az, de nem fenyegetőzik)
2012. júl. 1. 23:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

Semmi büntetést nem fog kapni, valószínűleg nem is fognak törődni vele.

Vedd fel, had menjen a pénze. Egyszer úgyis abbahagyja, akár felveszed, akár nem, ebből felesleges rendőrségi ügyet csinálni.

2012. júl. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
vedd fel és ilyen idióta hangon mond bele a telefonba: nem én fizetem a hívást :D
2012. júl. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A száma akkor is kideríthető a rendőrségnek mert a telefonközpontban meg van.

Másrészt szerintem van erre egy szolgáltatás amivel kijelezheted még a rejtettet is, ha jól emlékszem...

2012. júl. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
semmit nem kap ,de ha felveszed mit csinál? beleszól ,leteszi ? am én az ilyen emberekkel olyan jól el tudok beszélgetni, mondj neki olyanokat (na mi van cica ? ,izgató a hangom mi ? , tudd hogy szeretlek ! hogy vagy ? milyen volt a mai napod ? terhes vagyok tőled te sz.mét ! ) meg még sok 1000dolgot ami az eszembe jut, neki kerül pénzbe nem nekem . 1x úgy is megunja , de ha te úgy reagálsz hogy idegesen akkor csak azért is fog hívni mert tudja hogy idegesít
2012. júl. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Rendőrséghez nem érdemes fordulni, mert egy ilyen eljárás évekig eltart, neked is egy csomó időd elmegy vele, és a végén valószínűleg még el sem ítélik.


Inkább tedd azt, hogy minden alkalommal fölveszed a telefont, aztán leteszed az asztalra egy szó nélkül, ne is foglalkozz vele, ő meg beszéljen bele a semmibe drága pénzért, ha akar. Egy időben engem is zaklatott egy idióta (mondjuk én tudtam, ki az), ugyanezt csináltam vele, és nagyon hamar megunta.:)

2012. júl. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek:)


' (na mi van cica ? ,izgató a hangom mi ? , tudd hogy szeretlek ! hogy vagy ? milyen volt a mai napod ? terhes vagyok tőled te sz.mét ! )'


ezen besírtam:D:)

2012. júl. 2. 07:40
 7/12 anonim ***** válasza:
De minek veszed fel az ismeretlen számot??Pl. én, két éve nem veszem fel.Megkímélem magam az idegenektől,a zeppteresek erőszakosságától,a bankok remek pénzügyi ajánlatától,termékbemutató meghívásoktól stb.
2012. júl. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem lehet tudni pl: Melyik rokon/ismerős/haver hív csak úgy valaki telefonjáról,akinek nincs szám. A biztonságkedvéért:)
2012. júl. 2. 17:27
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik csak néhány hívás jön valakitől aki valoszínű nem rak billentyűzárat a mobiljára. Hisz zaklazás nincs csak több vagy kevesebb hívás.

Mindennapos dolog!

Büntetésről meg kár ilyenkor beszélni hisz azért nem jár büntetés mert a zsebedben lenyomódik a hívás gomb :DDDD

2012. júl. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem-nem! Van mikor egymást utáni napokon is, volt hogy egy nap kétszer. Volt, hogy 1 hétre kihagyott.! ez szándékos
2012. júl. 2. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!