Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most vonult be a barátom...

Most vonult be a barátom börtönbe, kb mikor fog tudni jelentkezni?

Figyelt kérdés
Hogy működnek a dolgok? csomagküldés, kapcsolatfelvétel, pénz, telefon, látogatás. Aki volt már hasonló helyzetben, írjon pár tippet. Köszönöm!

2012. júl. 2. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha volt ügyvédetek, kérdezd meg tőle, biztosan tudja.
2012. júl. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amikor be vonul, neki kell jelezni hogy ki lesz a kapcsolattartója. Ha téged jelöl meg, egy-hét körül kaphatsz levelet. Ez attól is függ hogy bevonuláskor vitt-e be magával levélpapírt és borítékokat. Csomagot akkor küldhetsz ha kiküldi a csomagszállító papírt,és csak azt küldhetsz ami fel van tüntetve. Úgy tudom hogy pénzt nem küldhetsz. Telefonálni majd ő fog, meg határozott időben, és ideig. Látogatni, egy hónapon belül nem valószínű. Csak az mehet látogatni, akinek a neve fel van tüntetve, a látogatási papíron.
2012. júl. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. ha valamire még kíváncsi vagy, vagy nem tudsz, szívesen válaszolok. Már amennyire tudok.
2012. júl. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Madarat tolláról...
2012. júl. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mit tett?
2012. júl. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tetris ***** válasza:
49%
Édesanyád mit szólt a barátodhoz, amikor bemutattad otthon?
2012. júl. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
:( azz kemény :(
2012. júl. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Válaszokra vagyok kiváncsi, nem pedig arra hogy az egyik ember h ítéli el a másikat, mindenkinek megvan a maga keresztje. ;)
2012. júl. 4. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!