Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nő a bölcsességfogam és...

Nő a bölcsességfogam és szeretném fogorvossal megnézetni, esetleg röntgent is csináltatni róla. Körzeti fogorvosnál ez ingyen van? Be kell jelentkezni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem mindenhol kell előre bejelentkezni, hívd fel a rendelőt és kérdezd meg. A RTG.-ért fizetni kell úgy tudom.
2012. jún. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

nekem kettőt kell kiszedni. holnap lesz a műtét-

a körzeti orvos ingyen megvizsgál és ahova berendel ott is minden ingyen lesz. nekem csak a cd került 200 forintba amit ott kellett megvennem, arra került a panorámaröntgen a pofázmányomról. a körzeti orvosnál csak egy kisebb röntgenkép készült és az sem került semmibe.

én csak attól izgulok hogy közben marhára fog fájni, a többi nem érne váratlanul

szerintem ingyen van de ha az orvostól kérsz tájékoztatást, mindent el fog mondani

2012. júl. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!