Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha írok saját számokat, hogy...

Ha írok saját számokat, hogy tudom levédetni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel írok kiváló zeneszámokat, mert van hozzá képességem, de más, nagyobb bandák simán koppintanak belőle részleteket, mert ugyse hisznek ilyen "senkiknek", hogy miénk az ötlet?


Hol lehet levédetni, és mennyi pénzbe kerül?


2009. júl. 10. 19:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Természetsen mindenhova kiterjedő, teljes védettségre gondolok.
2009. júl. 10. 19:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Artisjus..............Roxadék maffia banda! De ha ragaszkodsz hozzá...Elég sokba kerül.Értelme sincs sok, mert ha le is nyúlja valaki egy-egy művedet, ők nem állnak melletted, neked meg valószínűleg nincs sok-sok százezer pézed ügyvédre.....:P
2009. júl. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ja az artisjust ismerem, de ott mi pénzért "védenek"? Meg a semminél többet ér, nem? Mégis van valami, nem csak úgy megírok egy számot, aztán bárki, bárhogy felhasználhatja...
2009. júl. 10. 21:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. Egyrészt zenében sok dallam ismétlődik különböző előadóknál különböző számokban. Én is énekelek 10 éve. Inkább add ki CD-n, és próbáld ismertté tenni, hogy hozzád kössék az emberek. Mi is így csináltuk, 3CD-t adtunk ki eddig, akik hallják, tudják, hogy a mi zenénk. De más előadóknál ugyanúgy szerepelnek bizonyos dallam-motívumok, mert a zene ilyen.
2009. júl. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom, elavult a kérdés, de gondoltam írok.. :) Én is ilyen problémával kűzdök, hogy nem merem feltwenni sehova... Az előttem írok, szerintem félreértették. Az ember általában nem a ritmus ellopásától fél, hanem a szöveg ellopásától is.... Én sem szeretném, hogy a saját számom hirtelen befusson, úgy, hogy én eltűnök a sülyesztőben... :)
2010. jún. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!