Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Rendőrök ellen indulhat...

Rendőrök ellen indulhat eljárás ha megsértik a emberi jogainkat és bántalmazni akartak azért mert használtuk a szabad gondolatközlés és véleménynyílvánítás jogunkat?

Figyelt kérdés
este megállítottak minket a rendőrök mert 1 játszótéren voltunk késő este és valaki kihívta a rendőröket hangoskodás miatt nem mi hangoskodtunk. hiába mondtuk a rendőröknek azt mondták hogy "nem érdekel minket, leszarjuk, kussoljanak be utoljára mondom" a barátomat félrehívták és azt mondták neki ha még1x megszólal szétverik gumibottal. én elkértem volna a rendőr ellenőrző számát de nem adta meg. azt mondta keressem meg oda lépek hozzá nem volt a mellkasán, nézem hogy hol lehet erre azt mondja hogy menjek vissza biztonsági okból vagy következménye lesz. végül pénzbírságot is kaptunk.

2012. júl. 14. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Megérdemeltétek.
2012. júl. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Tegyetek panaszt.

Az ilyen férgek miatt gondolja mindenki, hogy csak kisebbségi komplexusos idióták mennek rendőrnek.

2012. júl. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Tegyél tönkre valami köztulajdont és írd rá hogy bosszú.
2012. júl. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Fiatalon en is kerultem hasonlo helyzetekbe, furcsamod mi mindig reszegek voltunk. Nemlehet hogy valamit kifelejtettel a tortenetbol?
2012. júl. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

"mert 1 játszótéren voltunk késő este és valaki kihívta a rendőröket hangoskodás miatt "


És még nektek áll feljebb. Nem vagyok rendőr, de a helyükben kiosztottam volna pár pofont.

Civilként ha ott laktam volna meg többet kaptatok volna.

2013. ápr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen rendőrt le kéne szereltetni.

És kérném máskor a 808# 720p kamera felvételét feltenni a youtubra.

2013. ápr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
-az ilyen kölyköket az ott lakóknak kellett volna nyakon csapni, nem a rendőröket hívni.
2013. ápr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

"mert használtuk a szabad gondolatközlés és véleménynyílvánítás jogunkat?"


Ezen jót nevettem. Ha valami kicsit "jogi" megfogalmazásúnak tűnik még nem megoldás:-)


Inkább a saját felelősségeteket ismertétek volna el. Az ott lakók jogai semmik vagy mi van??? Lehetne már rend ebben az országban.

2013. ápr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!