Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy internetes tranzakció...

FreedomFighters kérdése:

Egy internetes tranzakció során átvertek. Ilyen esetekben mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Egy plüss játékot vásároltam a testvéremnek, azonban az eladó eltűnt a pénzemmel, a játék pedig a mai napig nem érkezett meg. Az e-mail címet, amit megadott már megszüntette. Viszont a neve és a címe megvan az eladónak.

2012. júl. 15. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Rendőrségi feljelentést tegyél.
2012. júl. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rendőrségi feljelentés a megnevezett ember ellen(fontos, hogy ne névtelen legyen).

De én előbb elmennék arra a címre, és megpróbálnék vele beszélni... akkor megúszol egy hosszabb herce-hurcát...hátha megtörik, amikor meglátja, hogy neked fontos az a plüss, illetve nem egy balek vagy,aki kidobta a pénzt a semmiért...


ez után is ráérsz rendőrért kiáltani és bíróságra menni, ha láttad az ürgét személyesen, és szemtől szembe se volt hajlandó fizetni... ja, vigyél magaddal valakit, hogy legyen tanud is, hogy te a helyszínre mentél, felszólítottad a jogos fizetési igényed teljesítésére,de ő megtagadta... így már végigjártad azt a lépcsősort, hogy nem mondja azt a rendőr, hogy hölgyem, előbb próbálják békésen...

2012. júl. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
* ne névtelen legyen=ne ismeretlen tettes ellen tegyed
2012. júl. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mint írtam tudom a nevét, és a címét is, csak épp eléggé messze lakik. Amúgy köszönöm szépen a válaszokat!
2012. júl. 15. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!