Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ma reggel ellopta az etnikum...

Ma reggel ellopta az etnikum a biciklimet. Készült róla videófelvétel. Van valami esélye hogy meglesz?

Figyelt kérdés
Voltam rendőrségen feljelentést tenni, megmondták hogy nem tudnak sokmindent tenni.
2012. júl. 19. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Ezen akkorát röhögtem. "ellopta az etnikum" Bocsi!

Szerintem semmi esély nincs rá, az etnikum túl sok bicajt lop el, itt nálunk ahol dolgozom heti szinten lopnak el bicajokat.

2012. júl. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%

az egész etnikum lopta el a biciklidet? :D


Rézből volt vagy mi?


Tényleg nem sok mindent tudsz tenni, ahogy a rendőrség sem. Tartsd nyitva a szemed, és ha látod valakinél akkor vedd el tőle, már ha kisebb nálad.

2012. júl. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Ha készült felvétel, akkor vigyázz, mert el fogják lopni a kamerát is!


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WFmr8..

2012. júl. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sajnos olyan gyakori ez a probléma, hogy már ezen az oldalon is volt több kérdés ugyanerről, és mindig az volt a konklúzió, hogy szinte reménytelen a visszaszerzése, vagy ha valamilyen csoda vagy trükk folytán sikerül is, egy átfestett és leamortizált vackot tudnál csak visszaszerezni. Mást nem nagyon tudok, csak olvasmányt ajánlani:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__rendorseg__3126473-v..

2012. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az udvarunkról lopták el az egyik biciklit a "színes" fémtolvajok (igaz a szerszámokat és a kertigépeket nem bántották). Egy hét múlva már át is vehettük az örsön. Pedig még videofelvétel sem készült...
2012. júl. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Remélem meglesz...köszi a válaszokat
2012. júl. 19. 12:48
 7/11 A kérdező kommentje:
Az etnikum szó értelmezését a fantáziátokra bízom
2012. júl. 19. 12:54
 8/11 anonim ***** válasza:

"színes" fémtolvajok

Na ezt sem hallottam még így! :DDDD

2012. júl. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem meritek kimondani, hogy cigányok? :)
2012. júl. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szegény kis etnikum nem tehet róla megkívánta és a magáévá tette a bicajt ilyenek ezek a kertekbe is csak betévedni szoktak
2012. júl. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!