Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem vagyok rasszista, csak...

Nem vagyok rasszista, csak kultúragyűlölő. Szerintetek a cigány etnikum szaporodása egy ponton stagnálni fog, vagy 20 év múlva már örülök, ha a gyerekem be tudom iratni egy nem erőszakos iskolába, ahol nem verik meg azért, mert magyar Magyarországon?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 20:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%

"...csak kultúragyűlölő"


Hát ezért gratulálok! Csak nem Baldur von Schirachhoz van szerencsénk?

2011. márc. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A kultúragyűlölő alatt azt értem, hogy én nem az ember kinézetét nézem végül is, hanem a viselkedését, mentalitását, beszélt nyelvét. A cigány kúltúrát és mentalitást, ugyanúgy, mint az amerikait, gyűlölöm, mint a szart. De persze nem állítom, hogy ne néznék csúnyán a cigányokra, mert ezt kivívták maguknak, hogy az ember tartson tőlük. Magyarországon ma rasszizmus van, hátrányos megkülönböztetés, de félreértés ne essék, a magyarokkal szemben van ez. De nem vagyok rasszista, mert a magyarok között is vannak olyanok, akikkel nem fogok egy levegőt szívni. Én egy kopasz imperialistának nézem, aki a porshéből végignézi, ha a honfitársát összeverik az utcán, de lehet, hogy épp egy skinhead szervezet tagja. Éppen ezért nem vagyok már rá büszke, hogy magyar állampolgár vagyok, mert már a nemzetemből valókban se bízhatok, kevés az olyan ember, akiben igen. Ezért csak a kultúrába kapaszkodhatok már csak, viszont a többi kultúra már megfolytja a magyart. Így ez már menthetetlen helyzet. De maradok kultúragyűlölő.
2011. márc. 31. 21:04
 3/17 A kérdező kommentje:
Mellesleg miért van az, hogy Magyarországon egy diplomás ember csak pusztán a magyar nyelv ismerete mellett nem lehet diplomás? Miért van az, hogy csak nyelvtudással lehet elhelyezkedni bárhova is? Nem gáz, hogy a divatlapokba az amerikai sztárokkal felváltva mutogatják a magyar celebek ügyes bajos dolgait? Te nem érzed magad szarul ebben a környezetben? Ha te most bírálsz, mert kultúragyűlölő vagyok, akkor azt kell mondanom, hogy te egy üvegbúrában élsz, vagy műmagyar vagy.
2011. márc. 31. 21:07
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem emeljük fel a cigányságot, és továbbra is putri körülmények között fognak élni, akkor továbbra is halomra fogják csinálni a gyerekeket. De pl. Budapesten, ahol már jobbak az életkörülményeik, ott a gyerek is kevesebb, bár még mindig rengeteg.
2011. márc. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kedves Walter Sobchak, magyar nevű honfitársam: nem vagyok náci. de kommunista sem. Semmilyen ideológiát nem követek. Fizikai és kultúrális szabadságot akarok, ennyi az egész. Az apád f@szát nyomd el kis buz!.
2011. márc. 31. 21:10
 6/17 anonim ***** válasza:
73%

"Fizikai és kultúrális szabadságot akarok, ennyi az egész. Az apád f@szát nyomd el kis buz!."


Hát ezután a hozzászólásod után az érdekel, hogy kulturális szabadság minek neked? Jól megvagy kultúra nélkül is!

2011. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Kedves kérdező, a színmagyar kultúrát magas fokon művelő, a megfojtás (mármint valakinek a nyakát szorongatás) nem ugyanaz, mint "a festék megfolyt a falon".Sőt, erősen különbözik.

Ehh, te magyar!

2011. márc. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%
Muszáj stagnálnia mert önmagukat nem képesek eltartani.
2011. márc. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

"Ha nem emeljük fel a cigányságot, és továbbra is putri körülmények között fognak élni,"


Nem fogod tudni felemelni őket, nálad lényegesen komolyabb emberek izzadnak vért évszázadok óta, hogy ez sikerülhessen. De maguk a cigányok foggal körömmel küzdenek ez ellen, és úgy látszik ők az erősebbek.

2011. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt olvastam valahol, hogy a cigányok körében is csökken a természetes szaporodás, bár a magyar etnikumét így is jóval meghaladja. Bár a kérdés megfogalmazása nekem eléggé durva, az aggodalom annyiban jogos, hogy az etnikai arányok változása folytán a cigányság rövidesen jóval nagyobb befolyást fog gyakorolni az ország karakterére, kultúrájára és a politikai viszonyaira, ami valljuk be, a többségi szempontból nem túl biztató.


Azt én nem tudom megmondani, hogy milyen mértékű lesz, és mikor érvényesül határozottan ez a kulturális és egyéb fordulat, de számszakilag előbb-utóbb jelentkeznie kell. Gondoljunk például arra, hogy a cigányság aránya Magyarországon nagyjából annyi mint a magyarok aránya Romániában. És Romániában a magyar etnikum komoly politikai és gazdasági tényező. Ha a magyarországi cigányok olyan szervezettek lennének politikailag mint a romániai magyarok, akkor már eddig is választások eredményét tudták volna meghatározni. De ami késik, nem múlik, szerintem szükségszerű, hogy ezen a téren is előbb-utóbb megszerveződnek, és akkor jelentős befolyásra tehetnek szert az országos politikában is.

2011. márc. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!