Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a következmény? (lent)

Mi a következmény? (lent)

Figyelt kérdés
Pár napja feltörtünk egy kis raktárat és elvittünk pár élelmiszert tegnap a társaimat elkapták és bevitték kihalgatásra az én nevemet is felirták, de hozzám még nem jöttek.Mi fog törénni ezek után??
2009. júl. 14. 14:42
 1/7 A kérdező kommentje:
JA amikor eékapták őket én nem voltam ott.
2009. júl. 14. 14:43
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Hát remélem bezárnak valahova jóidőre.

Amúgy attólfügg hány éves vagy. Ha kis fiatal p.cs, akkor megúszod mert p.cs vagy, persze a szüleid fizethetnek, ha idősebb p.cs vagy, akkor nagyobb pénzbűntetés talán, ha szerencsénk van akkor mehetsz a barnabőrű p.csök közé ahol majd megp.csölik a kis fenekedet.


Ha van priuszod is, akkor mégnagyobb p.csölésbe kerülsz.

2009. júl. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Meg fognak látogatni a rendőr bácsik. Ez a történet most így első ránézésre lopás vétségének tűnik, nem hiszem, hogy csak szabálysértés (persze az is lehet). Ha szabálysértés, akkor az önkormányzathoz kerül az ügy, és majd megbírságolnak. Valószínűbb, hogy átesel egy rendőrségi kihallgatáson, ezt pedig tárgyalás és büntetés követi. Konzultálj ügyvéddel: lehet, hogy érdemesebb a tárgyalásról lemondást választanod. Ha nincs priuszod, akkor a büntetés ilyen ügyben valószínűleg pénzbírság vagy közérdekű munka lehet.
2009. júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

kellene a pontos tényállás, ill. a gyanusítás vagy legalább az érték és a módszer, bár itt minősítésnek sztem mindenképpen dolog elleni erőszakkal elkövetett lesz, azaz Btk-s ügy, hát aztán ha első ügyed megúszod vszínű pénzbüntetéssel, de azért egy ügyvédet nem árt felkersned gyorsan.

Ja meg tudod ugye h számíthatsz egy házkutatásra? !!

2009. júl. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Hát bizony ez egy két évet jelent, ha jó ügyvéded van vagy ez az első eset akkor felfüggesztett. Remélem a hozzád hasonlóak egyszer halálbüntetést kapnak.
2009. júl. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
valszeg fel fogsz kerülni a kuruc infóra :D
2009. aug. 13. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Gondolkozni kellet volna am 18 + fölött max 1-2 hétre vihetnek be


...... ismerősöm kocsi alkatrészt lopott 100 e forint értékbenm és 5 hét volt

2010. júl. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!