Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem kellene már lassan abbahag...

Nem kellene már lassan abbahagyni a Bándy Kata tragédiájával kapcsolatos mindennapos bugyuta kérdéseket?

Figyelt kérdés
Szerintem ez már kezd elfajulni,és sajnos egészen más irányba.Megtörtént.Ezzel már nincs mit kezdeni.Reméljük a gyilkos megkapja a méltó bűntetését,reméljük a bíró nem fog vele kesztyűs kézzel bánni,reméljük,hogy egy perc nyugta sem lesz bent a börtönben.De hagyjuk már ezt a szegény lányt békében nyugodni.
2012. júl. 20. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért csak te is kérdeztél egyet...
2012. júl. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Mik ezek a bugyuta kérdések? A kérdések szerintem kizárólag a nyomozással kapcsolatosak, amik még tartanak. Ameddig nem zárul le az ügy, addig lesznek kérdések, ugyanis mindenki (köztük én is) tudni akarom a legapróbb részleteket az esettel kapcsolatban.
2012. júl. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves első

Ha figyelmesebben elolvastad volna az én kérdésemet,akkor tudnál különbséget tenni a kérdéseket illetően.


Második.

És szerinted itt fogsz hiteles információt kapni a nyomozás jelenlegi állásáról?

2012. júl. 20. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!