Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan válhatnék germánná?

Hogyan válhatnék germánná?

Figyelt kérdés

Mondjuk legyen a nemet a germánok kozul.

A kinézet adott, viszont szeretnek egyszer teljeserteku germán lenni. Ilyet hogyan lehet?



2012. júl. 20. 14:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Hogyha német származású magyar és a német (germán) gének dominálnak akkor simán lehet germán ha megtanulja a nyelvet és átveszi a németek szokásait , mentalitását mindent akkor lehet germán.


Általában a német gének erősebbek mint a magyar.Én is félig német vagyok és kinézetre teljesen németnek nézek ki.A testvéremen már több magyar vonás van de én tipikus németnek nézek ki.

2012. júl. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Mert te magyar vonás alatt mit értesz?
2012. júl. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
9%

A germánoknak más a fejformájuk , szögletesebb , mások az arccsontjaik mint a magyaroknak.


A magyaroknak kerekebb a feje és nem olyan szögletes, az arccsontjaik nem olyan kiugróak.

Legalábbis a nagy átlag ilyen.Könnyű kiszúrni hogy ki germán származású.

2012. júl. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Hát én ezt így azért nem mondanám. A németekre szokták ugye azt mondani, hogy tipikusan a kék szem, szőke haj. (Persze tudom, hogy ez nem teljesen korrekt, de általánosságban ezt szokták mondani.)
2012. júl. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
59%

"Ha valahogyan át tudnád írni a génjeidet, akkor lehetnél germán, de így nem látok rá esélyt. Ez pont olyan, mintha valaki ufó akarna lenni: nézhet úgy ki, de attól nem az..."

Ez egy baromság! Egy átlag magyar, német stb. között alig van különbség. Még egyet is értenék veled, ha színes bőrű nemzethez szeretne tartozni, de így. Te egy hatökör vagy!

Mellesleg a németek között sem mindenki szőke hajó és kék szemű, ezzel az erővel, akkor ők sem germánok (és most nem a lengyelekre, törökökre gondolok). Például Joachim Löw sem germán, német, mert pár hülye gyerek a gyakorikérdésekről kitalálja, hogy még ő sem elég német. Anyátok picháját!

2012. júl. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
46%

"Szóval nem úgy értettem, hogy nem olvadhat be, vagy vegyülhet el. Hanem úgy, hogy attól, hogy ott és úgy él, még a származása nem fog megváltozni."

Még mindig nem értem ez miben gátolja meg abban, hogy germán legyen? Rá van írva, hogy ő Magyarországon született? Vagy mégis mi a bánatot befolyásol az, hogy Magyarországon jött a világra?

2012. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Igen, a gének a legfontosabbak és az életszemlélet.

Én is német származású vagyok és leginkább németnek nézek ki.(nagyon fehér bőrű vagyok, szőkés-világosbarna haj, kék szemek, jól látszó arccsontok, hosszúkás állcsont, hosszú karok, lábak)

Németországban is tényleg annyiféle ember van, hogy még az ottani átlaghoz képest is germán vonásaim vannak.

Érdekes módon a külföldiek(németek és angolok) először mindig tőlem kérnek útbaigazítást, amikor Budapesten vagyok.

2012. aug. 23. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Elkéstél ezzel az ötlettel vagy 1500 évet. Attila Hunjai végig cseszték a germán csajokat, már nincs eredeti germán, csak Hunősmagyar!!!
2012. aug. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó, hogy HOL született, hanem hogy KITŐL. Ha egy német nő egy magyarországi kórházban szül, attól az a gyerek még német marad.

Ez olyan, hogy pl ha nekem barna hajam van, átfesthetem szőkére, de attól az eredeti hajszínem nem fog megváltozni.

A származás nem tanulható, hanem örökölhető. Pont.

2012. aug. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Nem arról van szó, hogy HOL született, hanem hogy KITŐL. Ha egy német nő egy magyarországi kórházban szül, attól az a gyerek még német marad."

Igen, jogi értelemben. Ha az anyja itt maradna, akkor szépen magyar lenne a gyerek.


"Ez olyan, hogy pl ha nekem barna hajam van, átfesthetem szőkére, de attól az eredeti hajszínem nem fog megváltozni. A származás nem tanulható, hanem örökölhető. Pont."

Ez igaz. Most már csak azt kéne bizonyítanod, hogy egy német és egy magyar származás milyen külső jegyekben mutatkozik meg...

2013. jan. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!