Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet aláírásgyűjtést kezdemén...

Lehet aláírásgyűjtést kezdeményezni az ORTT ellen?

Figyelt kérdés
Annyira idegesítő már amit művelnek, hogy minden álszent idióta ürügy címén felfüggesztik alkalmanként X időre a műsorsugárzást, nekem már az összes tököm tele van velük. Nem lehetne őket megszűntetni?
2009. júl. 16. 17:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%

Álszent ürügy?Benkő a faszát lóbálja a maúnika showban,cigányok verik ki egymás maradék fogát.


Az rtl klub és tv2-őt egy az egyben be kéne tiltani


Ajánlom ezt a videót: http://www.youtube.com/watch?v=shbLfjEowjA



" A TV2 és az RTL Klub szünjön meg, a székházaikat romboljuk porig, hintsük be sóval..."


ÚGYLEGYEN

2009. júl. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%

Az rtl és tv2 direkt későbbre teszi a filmeket(9 kor kezdi) és megvágja hogy ne legyen túl véres(még az éjfél után kezdődőeket is).... A híreket elferdítik stb. Nem sírnék ha örökre kikapcsolnák őket


Szenvedélyük a szórakoztatás?Be ne vedd!PÉNZ PÉNZ PÉNZ

2009. júl. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Épp azt beszéltük, hog yezek a betiltogatások tulképpen tök jó reklámok a csatornának, hiszen mindenki arra lesz kíváncsi mi volt az ami miatt volt a betiltás :-)

Állat :XD

2009. júl. 16. 18:15
 4/21 A kérdező kommentje:
Figyelj ide, felőlem az lóbálja a farkát aki akarja, szted érdekel? Akinek nem tetszik max elkapcsolja. ilyen egyszerű.
2009. júl. 16. 18:15
 5/21 anonim ***** válasza:
77%

Nem, nem ilyen egyszerű. Mert ha az elsős kislányom hazaér az iskolából, és véletlenül bekapcsolja a TV-t, akkor ne himbálózó faszokat láthasson.

És ez még hagyján, mert nálunk a gyerek nem nézhet csak úgy TV-t, de marhára nem tesz boldoggá a fél napos elsötétítés, ha azért verik meg iskolában/azon kívül a kölyköket, mert a felelőtlenebb szülőkkel rendelkező suhancok ugyanezt látják a szemétre való "tóksókban"

2009. júl. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Ugyan, mégiscsak álprűdség van itt.

Hát én soha nem értettem, a gyerek elöl miért kell a valóságot eltakarni, letagadni? majd ő is értékeli magában és helyre teszi a dolgokat.

2009. júl. 16. 18:32
 7/21 anonim ***** válasza:
72%

valóban nem kell prűdnek lenni,de a "való világ" megismertetése nem a TV feladata.lehet h.pl.egy 8 éves gyerek szülei még nem óhajtják bevezetni ezekbe a dolgokba a gyereket.ettől nem prűdek,csak hiszik,h.mindennek megvan a maga ideje.

a tv ne másítsa meg a szülői következetességet,nevelési elveket..igenis büntessen az ORTT.

2009. júl. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%

Jó reklám?Fél-1 éve történt minden elsötétítés oka.


Én egy kerek 1 hetes kényszerszünettel jutalmaznám őket aztán lehet elgondolkozni.

2009. júl. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán szoktam TV-t nézni,akkor is inkább a tudományos műsorokat,ezért a kérdéses jelenetekhez nem tudok hozzászólni.De ha ORTT,ha valóban a gyerekek érdekeit nézné,megtilthatná az összes adónak,hogy főmúsoridőben olyan filmeket vetítsenek,amelyben szeretkeznek,ölik egymést,trágárul beszélnek stb.Ez ártalmasabb,mint egy véletlenül meglátott jelenet.Igaz,hogy a szülők felelőssége lenne,mit engednek meg názni a gyereküknek,de sok szülő örül,ha a gyerek csöndben van.Ezért én csak porhintésnek tartom ezeket a betiltásokat.
2009. júl. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas ez az ORTT nevű szar! Az RTL-t szinte mindig büntetik, azt a szar adót meg csak néha.. holott a Joshi Bharatban, ami Mónika show 2 ugyanaz megy.. cigányok verik egymást mindkettőben, és még azt merik hazudni, hogy ők nem olyan műsort akarnak.
2009. júl. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!