Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ártatlanul vádolnak! Mit tehetek?

Ártatlanul vádolnak! Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Üdvözlöm

9személyből álló ismerősi csoportal voltunk 1 fesztiválon.Én vittem a sátrat amibe mindenki bele pakolta a hátizsákját.Kb ketten vagy hárman loptak pár dolgot köztük telefont,pénztárcát.Reggelre a dolgok tulajdonosai megtaláltak minket átnézték hivtak rendőrt átnézték mindenki táskáját.én nem loptam semmit a táskámban sem volt semmi és nálam sem.de régebben kaptam 1 év feltételes szabadságvesztést lopás miatt.

hogy bizonyitsam be hogy ezuttal ártatlan vagyok?

és mi történhet ilyen esetben?


2012. júl. 30. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne tegyél semmit. Nekik kell bizonyítani, hogy bűnös vagy, nem neked, hogy ártatlan vagy.

Egyébként jó kis társaság lehet, ahol a többség lopással szórakoztatja magát, nem gondolkodtál még rajta?

2012. júl. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak téged vádolnak? Vádolnak vagy csak gyanúsítanak? Kinél vagy kinek a holmija között találták meg? Ezek mind fontos kérdések. Ne hagyd, hogy csak téged gyanúsítsanak. Mindenkit körbe kell járni, akinek a holmija a te sátradban volt. Ha kell fordulj ügyvédhez vagy kérj ingyenes jogsegélyt. Ahol 9 ember megfordul, ott miért emelnek ki egy valakit? El kell érned, hogy a többieket is kifaggassák. Nem viheted el egyedül a balhét.
2012. júl. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

'hogy bizonyitsam be hogy ezuttal ártatlan vagyok? '


Sehogy. Mért kéne bizonygatnod?

2012. júl. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Egy ciki dolog van!


Feltételesen vagy kint!


Ha csak annyit rád bizonyítanak hogy tudtál a sátradba tett lopott cuccról akkor mész a börtönbe!

A lopásért csak plusz büntetést kapnál ha rádbizonyítják!


Csak 1 lopós haverodnak kell vallania ellened hogy picit enyhítsenek a büntetésén!


És őszintén, meg is érdemled! Láthatóan nem tanultál az első esetből!

Ha meg a lopást is rádbizonyítják, netán bűnpártolással meg a fene tudja mivel...

ha ügyesek akkor meg bűnszövetségben elkövetés lesz és akkor űltök a hűvösön egy ideig...


A leírtak alapján garantálom hogy az 1 évet leűlöd mert valaki köp vagy rád keni...

2012. júl. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Ez nem vicc? Tényleg van ilyen??? Tiszta szívemből örülök, komolyan mondom. Azt gondoltam, hogy ilyeneket sosem kapnak el, és mégis. Szorítok, hogy mind a kilencőtöket sittre vágják, neked pedig külön, hogy megszegd a feltételes szabadlábat. Mivel a tiéd a sátor nem lesz nehéz dolga az ügyésznek. Még akár egy ötöst is bekaphatsz.:)))) Szuper!!!
2012. júl. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Keríts egy jó ügyvédet, mert könnyen tettestárs leszel a végén.

Ha ez ilyen balhés társaság, az ügyész eleve azt fogja feltételezni, hogy Te hallgatólagosan tudtál arról, hogy a többiek lopni fognak, és ha még Rád is vallanak az "ismerőseid", akkor megnézheted magad.

Másrészt meg ha már korábban loptál, lopósak a barátaid is, nehezen hihető, hogy Te nem tudtál arról, hogy lopni fognak a többiek.

2012. júl. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok feltételesen már lejárt!eddig csak engem halgattak ki de fel kellet sorolnom mindenki nevét szoval szerintem mindenkire rákerül a sor!nem tudtam semmiről ha el hiszitek ha nem!elég sok alkoholt ittam és aludtam egész éjjel amig ezek történtek!
2012. júl. 30. 19:06
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A feltételes lejárt. Ez jó neked.

Ha mindent elmondtál. Ez is jó.


Innentől már csak attól függ hogy mit mondanak a haverjaid és mik a körülmények.

Lehet hogy max tanu leszel a haverjaid elleni perben de lehet hogy a végén valamivel megvádolnak.

Ezt így lehetetlenség megmondani.

Ha ártatlan vagy akkor mondj igazat és a többi nem rajtad múlik.

2012. júl. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te Zoli ember! Kicsit hiteltelenné teszed magad az írástudatlansággal, nem gondolod? Nézz már utána egy kisiskolás könyvében, hogy az ülni az milyen ü... Ha megtaláltad, akkor jöhet a tanú szó... Ha már tudsz írni, még hitelesebb lesz a válaszod! ;)
2012. aug. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!