Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem kaptam meg az erkölcsi...

Nem kaptam meg az erkölcsi bizonyítványomat! Javaslat?

Figyelt kérdés

Csoportos garázdaság miatt voltunk vád alá helyezve 2010-ben (igazából mi voltunk a sértettek), és 2011szeptemberében az eljárást felfüggesztették. "évig pártfogóhoz kell járnom melyet meg is teszek. Közben elvégeztem egy személy-és vagyonőr tanfolyamot, és az ahhoz szükséges erkölcsi bizonyítvány kiváltását elutasították (a rendőrségi intézkedésre hivatkozva)

lehetőség van felülvizsgálati felebezésre, melyet a Fővárosi Ügyészséghez kell benyújtanom, mekkora az esély rá, hogy újrabírálják, egy jó ügyvéddel, és annak segítségével megírt kérelem alapján?

Fontos lenne, előre is köszönöm!


2012. júl. 30. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Bűnözz kevesebbet.
2012. júl. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Heti 50-60órákat dolgozok, életemben soha senkit nem bántottam, és nem is fogok, azért mert ez előtt 2évvel nem hagytam magam, miután fejbe vertek egy vascsővel...de ha most te igazságosnak, és bölcsnek érzed magad a kommented után, hát írj még legalább 2-3-at hátha jobb kedved lesz! Ha a való életben valószínűleg már senkinek se számítasz, és jelentéktelen része vagy a társadalomnak, éld itt ki magad!:)
2012. júl. 31. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!