Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a harmadikos bizonyítványom...

Ha a harmadikos bizonyítványomat elfelejtettem feltölteni felvire, de minden más megvan és egyébként is duplázással lenne kedvező a pontszámítás nem pedig a hagyományos módszerrel, akkor érvénytelen lesz a felvételim?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Elvileg kapnod kellene egy levelet tőlük, vagy figyelmeztetést, hogy pótold a hiányzó adatokat.

Ha eza hatrádiő már lejárt, akkor igen, érvénytelen lesz...ez juli 10 szokott lenni az én időmben +- pár nap....vagy ha jön a reges levél arrol h jelentkeztél..jött már?

2012. júl. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igen megjött minden. csak a harmadikosat elfelejtettem feltölteni.
2012. júl. 15. 20:48
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
és nem irtak semmi határidőt? próbáld meg feltölteni holnap, ha engedi akkor ok ha nem akkor....
2012. júl. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
most léptem be. már lezárták. nem hiszem el:( Ilyyenkor mit lehet csinálni?
2012. júl. 15. 20:51
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érvényes marad a jelentkezésed, csak így nem számíthatnak neked tanulmányi pontot. Figyelmeztetést azért nem küldtek, mert középiskolai bizonyítvány hiánya esetén nem kötelesek. Ez fent van a felvi.hu-n is. Én azért még nem temetném el a felvételidet.
2012. júl. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én se temetem, csak hirtelen bepánikoptam. Duplázással van 448 pontom míg hagyományossal 387. Egyértemlű melyik lesz a nyerő, csak hirtelen megilyedtem.Írtam nekik levelet, de bízok benne, hogy nem fog számítani semmit.
2012. júl. 15. 20:55
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Reméljük a legjobbakat!
2012. júl. 15. 20:58
 8/13 reptoid ***** válasza:

No para:

A jelentkezés feltétele az érettségi bizonyítvány szokott lenni. Ha e-felvin jelentkezel és már van érettségi bizid, és azt töltöd fel legelőször, akkor már nem is nyavalyog tovább, hogy ez meg az kell a jelentkezésedhez. A középiskolai bizi is csak egy plusz, bár elég erős plusz, hiszen mindenkinek van.


[link]


"Középiskolai bizonyítvány

[...] Figyelem! Mind felsőfokú szakképzésen, mind alapképzésen és egységes, osztatlan képzésen lehetőség van tanulmányi pontok számítására, ezért külön felszólítás nélkül csatolja a középiskolai bizonyítvány másolatát a jelentkezéshez. A középiskolai bizonyítvány hiánya vagy hiányos benyújtása esetén az Oktatási Hivatal nem köteles hiánypótlási felszólítást küldeni, és ebben az esetben tanulmányi pont nem számítható a jelentkező részére."

2012. júl. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 reptoid ***** válasza:
Magyarán ettől még elfogadják a felvételid, csak nem számolnak tanulmányit, de ez téged nem is érint.
2012. júl. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"csak hirtelen megilyedtem"


Ilyen helyesírással én is megijednék.

2012. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!