Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Törvénybe ütközik hogyha...

Törvénybe ütközik hogyha valakinek otthon van viperája boxere vagy hasonló?

Figyelt kérdés
Tehát ha mondjuk egy házkutatás közbe megtalálják abból származhat baja az illetőnek.
2012. aug. 4. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Közterületen hordani tilos,otthon tarthatod.
2012. aug. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. aug. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Mérges gyíkokat engedélykötelesen tarthatsz, a kutya viszont nem esik külön szabályozás alá, csak oltva meg chipezve legyen.
2012. aug. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező kicsit másra gondolt :DD
2012. aug. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha gyilkosság vagy valamilyen nagyobb balhé miatt tartanak házkutatást akkor az a boxer nem fog plusz pontot jelenteni
2012. aug. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy otthon lehet tartani viszont viselni nem . Ez olyan mind a gumilövedékes fegyver . Azt is tarthatod otthon viszont nem lehet viselni és viselési engedélyt sem lehet rá kérni . Igazából amit te kérdeztél arra nincsen jogszabály hogy otthon tarthatsz-e , ezért igen tarthatsz . De ahogy már írták házkutatásnál biztos bele fognak kötni .
2012. aug. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!