Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kislányom 2 éves. Egyik...

A kislányom 2 éves. Egyik este azt állította hogy egy bácsi volt a szobában, de nem volt otthon senki csak Ő meg én. Nálatok előfordult ehhez hasonló?

Figyelt kérdés
Remélem nem valami mentális problémája van. Én úgy gondolom, h vannak szellemek de ez azért durva. Nem beszélt vele, de azt tudta, hogy ha apa hazajön akkor elmegy.
2012. febr. 22. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nálunk nem volt ilyen, de másoktól hallottam. Állítólag a kicsik látnak olyan "lelkeket" (vagy "angyalokat", "szellemeket", kinek mi), amiket a felnőttek nem. Van, aki hisz ebben, van, aki nem.

Amúgy az is lehet, hogy hasonló filmet látott a tévében vagy valamelyik barátja mesélte neki hasonlót.

2012. febr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Fantáziahazugság keveri a képzeletet és a valóságot.


[link]

2012. febr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%

Eza cikk arra vonatkozik, ha a gyerek fel akar vágni valaki előtt...


Am lehet, hogy valamiből nem kap eleget (mondjuk figyelem) és így próbálja felhívni magára ösztönösen. Egyébként pár egyszerű kérdéssel kiderítheted igaz e a dolog, megkérdezed miyeln színű volt a haja, vagy a ruhája vagy a bőrszíne a bácsinak, öreg volt e vagy fiatal stb részleteket.


Aztán másnap is megkérdezed.

Ha nem ugyanazt mondja vagy nem biztos benne akkor nem volt igaz.

2012. febr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

én is azt gondolom hogy ez a fantáziahazugság, összekeveri a dolgokat

de te ezt nem vetted észre még egyébként? mert az én 2,5 éves kisfiam elkezd mesélni, és mondja mondja össze vissza mindent ami eszébe jut, keverve a jelenlegi eseményeket, a korábbiakkal, a mesékkel, a fantáziával

2012. febr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

wow ilyet meg konkretan valakiol nem hallottam, de kivancsi vagyok hogy mint mond a lanyod ha megfogadod az elozo valaszolo tanacsat... azert irom ezt mert kislanyom 13 honapos es miutan megszuletett nagymamam meghalt. az volt a legnagyobb kivansaga hogy lassa dedunokajat, de ez nem tortent meg mert kulfoldon elunk...

en hiszek az ilyesmiben... marmint hogy a gyerekek erzekenyebbek bizonyos dolgokra..

2012. febr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 3 éves. Még tavaly nyár elején találkozott egy Zoli bácsival (férjem ismerőse). Most télen kezdte emlegetni. Először olyat mondott, hogy itt járt a ház előtt és integetett. Aztán már be is jött valamiért. Meg, hogy eltörött a lába, mentő elvitte a kórházba, de haza mehetett.

És a találkozásukról is olyan igaz részleteket mesél, hogy csak ámulunk a férjemmel! Színeket, hangokat idéz fel.

2012. febr. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A lányomtól persze megkérdeztem, hogy néni vagy bácsi akit lát, fiatal vagy öreg, mit csinál (ül vagy áll, sír vagy mosolyog). Ezeket többször is megkérdeztem és mindig ugyanazokat válaszolta rá. nekem elég rémisztő volt. De hogy mi is volt valójában...?
2012. febr. 23. 08:58
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A keresztfiamnak vizslája volt évekig. De csak ő látta. :) Már 9 éves, nem is emlékszik rá.
2012. febr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
20%
a mi városunkban volt olyan is hogy egy kislány meghalt és az ovodatársa látta a halála után a kiscsajt mindig hivta játszani beszélgetet vele de az anya nem hitte el hogy lása azt a kis lányt a kisgyerek hiába monta mindig hogy hivja magához a kislány egy napon kivite a kislánysirjához hogy megmutasa hogy hol van a kislány az anya pár méterel arébment hogy vigyen vizet a virágokra adig a kisgyerek szaladgált a kislány sirja kőrül és ráeset e kislány sirkőve és a kisgyerek is meghalt
2012. febr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
fuuu nem tudom mi a borzasztobb! az idiota tortenet,az elozo valaszolotol vagy a helyesirasa!!! egyiket sem gondolod komolyan ugye???
2012. febr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!