Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Érdekelne, hogy lehet-e jogi...

Pirosfény János kérdése:

Érdekelne, hogy lehet-e jogi úton bármit is tenni?

Figyelt kérdés
Játszok egy böngészős játékkal, ahol van fizetős szolgáltatás amit én párszor megrendeltem pár ezer forintért. Valamiért az accountom bugos lett és nem tudok a játék fórumjára belépni (ami elég nagy hátrány). A főadmin csak annyit írt, h "ez van nem javítható". Érdekelne, hogy lehet-e jogi úton bármit is tenni? Hiszen ha fizettem akkor ideiglenes szerződő felek vagyunk és úgy gondolom elvárható lenne az ilyen alapfunkciók megléte és az esetleges hibák javítása.

2012. aug. 21. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazad lehet, de a jog nem az igazság szolgáltatása, hanem a bizonyítás művészete. Ebben az esetben lehet, hogy a bizonyítás (illetve annak bemutatása) többe kerülne, mint a vitatott érték. Ilyen esetekben a hatalomé a végső szó, itt a játék tulajdonosáé. Ahogy mondani szokták, ő van birtokon belül.
2012. aug. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm a választ.

Bár azt nem tudom,hogy engedheti meg magának a játék szolgáltató az ilyet,mikor már sokszor az adminoknak sem jutott fizetés,mert eléggé hanyatlásnak indult az oldal.

Minden esetre marad az, hogy ezentúl az én pici pénzemre se számíthatnak.

2012. aug. 21. 09:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyennel fogyasztóvédelemhez kell fordulni, hiszen egy termékért fizettél és annak "minősége" nem felel meg annak amiben megegyeztetek. A hatóság felszólíthatja őket teljesítésre, illetve pénzbüntetést is kiszabhat.
2012. aug. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!