Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha szociális segélyben részesü...

Ha szociális segélyben részesülök, és lett munkám, akkor azt is le kell mondani külön?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a munkanélküliből már kijelentkeztem interneten (mert sajnos a munka 270 km-re az otthonomtól lett), de azt nem tudom, hogy külön még a segélyt is be kell-e mennem lemondani, vagy ők értesítik a jegyzőt? Mert sajnos hétköznap nincs lehetőségem leutazni, mivel munka lesz, és ugye az ilyen helyeken csak hétköznap vannak bent... Vagy esetleg van lehetőség telefonon, vagy ha írok egy meghatalmazást anyukámnak...?
2012. aug. 25. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ők értesíteni fogják, viszont ha erre vársz akkor majd az utolsó pénzt amit addig kapsz vissza kell fizetned, mert ők addig folyósítják míg nem értesíti őket valaki a munkába állásodról. Egyéb hátrányod nem lesz.
2012. aug. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!


Erre számítok igen, hogy visszafizetés is lesz.

2012. aug. 26. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!