Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mondana valaki ingyenes (! ),...

Mondana valaki ingyenes (! ), de jó minőségű, megbízható, nyugodtan használható online (! ) pénzügyi szótárat mondani nekem angol-magyar viszonylatban?

Figyelt kérdés
Egy 400 oldalas kőkemény szociális gazdasági szöveget fordítok angolról magyarra,ahhoz kellene...de a rendelkezésemre állókkal messze nem vagyok elégedett...Sürgős!

2012. márc. 9. 09:47
 1/3 A kérdező kommentje:
konkrétan pl.most arra lennék kíváncsi,mi az a mezzanine finanszírozás - hétköznapi szavakkal leírva...
2012. márc. 9. 09:49
 2/3 anonim ***** válasza:

a netes szótárak olyan sz*rok, nagyon sok kifejezés hiányzik, vagy félre van fordítva...


könyvtárba nem tudsz elmenni? (igaz az lassúbb megoldás)

2012. márc. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nekem minden másodperc számít most...iszonyatosan el vagyok havazva,végső elkeseredésemben jöttem ide...ja és ne mondjátok hogy akkor miért vállaltam el,1. szakfordító vagyok,csak ez nagyon kemény pénzügyi szöveg 2. kötelező volt,vagy mehettem volna munkanélkülinek
2012. márc. 9. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!