Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Drogkereskedelem az iskolában....

Drogkereskedelem az iskolában. Jelentsem?

Figyelt kérdés

Biztos forrásból tudom, hogy a lakóhelyem egyik középfokú oktatási intézményében egyes diákok részvételével drogkereskedelem folyik a folyosókon, illemhelyeken.

Szerintetek jelentsem ezt? Persze névtelen bejelentés lenne, nem merném felvállalni a nevemet, hiszen konkrétan nem tudom a személyek nevét.

Ha jelentem, származik nekem ebből valami károm?

Ha jelentem, akkor ezt az iskola igazgatójánál tegyem meg, vagy a rendőrségnek írjak?

Úgy gondolom, hogy nem szabad ezt hagyni, mert így más szülők gyermeke is veszélyben lehet.

Én biztosan megőrülnék, ha tudomást szereznék róla, hogy a gyermekem olyan iskolába jár, ahol droggal kereskednek.

Köszönöm a véleményeket, tanácsokat!


2012. aug. 27. 11:26
 1/3 Vadkan01 ***** válasza:
Persze hogy jelentsd, te lelkeden száradna a gyerekek élete ha nem tennéd.
2012. aug. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

miért lenne belőle bajod.nem illegális jelenteni a drogot.érdemes megkeresni először az igazgatót,mert neki viszont kifejezetten kellemetlen lenne ha váratlanul betoppanna a rendőrség.


és ha érdekel az én személyes véleményem,ne jelentsd.középsuliba elég érettek a diákok h tudják mit szabad és mit nem.na meg hát azt se tudod h kik árulják.

az meg ugyan csak hülyeség h "Én biztosan megőrülnék, ha tudomást szereznék róla, hogy a gyermekem olyan iskolába jár, ahol droggal kereskednek."elárulok 1 titkot:mindenütt van ilyen,legfeljebb csak az arányok változnak.

2012. aug. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha névtelen lenne a bejelentésed, akkor inkább ne tedd, ennek semmi értelme nincs.

Vagy vállalod, vagy nem.

Pletykákat terjeszteni névtelenül, mindenki tud...

2012. aug. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!