Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szembesítésen kötelező megjele...

Szembesítésen kötelező megjelenni? (nem gyanusított vagyok)

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha az idézésben szerepel, hogy ha nem jelensz meg, elővezetnek, akkor több mint célszerű, különben ki kell fizetned az elővezetés költségeit. Alapos indokkal (orvosi igazolás pl.) azonban kimentheted magad alóla.
2012. aug. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen!!!!
2012. aug. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én sértett vagyok elvileg, de veszélyeztetett terhes.

Ilyen állapotban nem érzem a 3 órásnak írt szembesítést.

2012. aug. 31. 23:03
 4/7 A kérdező kommentje:
Valamint van még egy tanú, aki kijelentette nekem, hogy eljön tanúmnak, de szembesítésre nem hajlandó, mert fél az elkövetőtől, nem akarják, hogy lássák ő a tanúm.meg 300 kilométerre is lakik egy tanyavilágban. Nincs pénze felutaznia sem, költségtérítést tudom kaphat utólag, de tényleg nincs egy fillérjük sem.És nem tudja megelőlegezni az utazás összegét.
2012. aug. 31. 23:06
 5/7 anonim ***** válasza:
A jogiforum.hu-n érdeklődd meg !
2012. aug. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"lyen állapotban nem érzem a 3 órásnak írt szembesítést."


Érezned nem kötelező, csak ott lenned.

2012. szept. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

jÓ, AKKOR HOGY FOGOM MEGCSINÁLNI VESZÉLYEZTETETT TERHESEN?Még utaznom sem szabad, el vagyok tiltva tőle a stressz miatt.

nem akarom végighallgatni azt a vádaskodást.

2012. szept. 1. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!