Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Munkaszerződés nélkül dolgozok...

Munkaszerződés nélkül dolgozok, pedig nem akarok ilyenkor is lehet jelenteni az APEH-nek?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy munkaszerződés nélküli munkát lehet jelenteni az APEH-nél. Én most közfoglalkoztatott vagyok, munkaszewrződés nélkül már egy napot ledolgoztam, de nem tetszik a lealacsonyító munka és az alacsony bér, nem azért mert diplomás vagyok. Ilyenkor az APEH tesz valamit ?
2012. szept. 3. 17:07
1 2 3 4 5
 1/50 Andizsuzsi ***** válasza:
Most akkor mi a problémád? Hogy nem készült még el a munkaszerződésed, vagy, hogy nem tetszik a munka? Egyébként milyen a lealacsonyító munka? És mi akadályoz meg abban, hogy holnap ne menj be?
2012. szept. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:

na várj..te akarsz jelenteni?munkaszerződésed lesz nyugi azzal a dátummal amikor kezdted a melót...ha nem tetszik a meló akkor mondj fel..


ezért nem ér 1 fityinget a főiskolák 80%-a nem lehet elhelyezkedni vele az elit gyerekeknek meg büdös a 2kezi munka..

2012. szept. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:

Ez aranyos :) Nem tetszik a közmunka feljelentem a munkáltatót...

Megnyugtatlak, pont nem az önkormányzat fog feketén foglalkoztatni, már csak azért sem, mert nekik a lóvéval el kell számolni.

Ahol feketén foglalkoztatnak ott zsebben fizetnek. Olyan embert nincs értelme feketén foglalkoztatni, akinek a munkáját 100 helyen le kell jelenteni, és még 30 helyen könyvelni...


Én is dolgoztam szerződés nélkül ha úgy jött ki a lépés hogy gyorsan kellett munkába állni, később pótoltuk...

2012. szept. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Az érdekel, hogy ha jelentem az APEH-nél, akkor kijönnek-e ? Felbontják a munkaszerződés nélküli fekete munkámat ?
2012. szept. 3. 17:44
 5/50 anonim ***** válasza:
93%

Közveszélyes munkakerülő.

Nem nem fogják felbontani. Dolgozz.

2012. szept. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
Az APEH-től biztosan nem fognak kimenni, ugyanis már nem létezik APEH nevű szerv. Jelenleg Nemzeti Adó- és Vámhivatalnak hívják.
2012. szept. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Jól van akkor annak jelentem, ez részletkérdés.
2012. szept. 3. 18:07
 8/50 anonim ***** válasza:

Kár a gőzért...

Nem feketén foglalkoztatnak. Egy önkormányzat nem teszi meg, hogy feketézzen...

2012. szept. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
90%
munkaszerződéssel dolgozol..mondj fel magadtól..ha hogy akkor nincs segély
2012. szept. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:

Ha munkaszerződés nélkül dolgozok, mint most pillanatnyilag is dolgozok, akkor ez bizony fekete munka ! Semmilyen papírt nem írtam alá és úgy vettem fel a munkát hogy a főnök tudta !


Veszélyes munkakerülés nincsen, már nem a kommunizmusban élünk. Te szívesen dolgoznál megalázó munkakörülmények között 8 órát 47 ezer Ft. 6 órát 35 ezer Ft-ért ? Nem hiszem !

2012. szept. 3. 21:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!