Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha munkanélküli lettem, és...

Ha munkanélküli lettem, és jelentkezek a munkanélkülibe meg a szociális osztályra, akkor mikorra lesz TB-m?

Figyelt kérdés
Mert valszeg segélyt fogok kapni, és akkor automatikusan biztosított leszek. Mennem kellene tüdőszűrőre.
2012. szept. 10. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Azonnal. Ha ma este szűnt meg a munkaviszonyod és holnap reggel felvesznek álláskeresői járadékra akkor gyakorlatilag egyetlen napod sem esett ki. Csak nem értem ennek a kérdésnek az értelmét. Mért feltételezi bárki is, hogy ha holnaptól folyósítják neki az ellátást akkor csak harminc év múlva fizetik be a TB járulékot.
2012. szept. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
De persze ez épp az az oldal, ahol minden baromságot megkérdezhetsz.
2012. szept. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor regisztrálnak, attól a naptól TB is van,addig, amíg a segély jár. Akkor menj.
2012. szept. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Miért baromság??

Tüdőszűrőre kell mennem, és hamar, ha nincs TB-m, 5-6000 ft is lehet, ha meg van, akkor ingyenes!

Attól, ha nem értesz te valamit, attól nem a másik a hülye, öcsém...

2012. szept. 10. 16:59
 5/5 A kérdező kommentje:

Ja, és azért, mert ezek a dolgok el szoktak tartani pár napig. Míg kipostázzák, hogy a rendszerben vagyok, megvan egy hét is. Azért kérdeztem, hogy ha bemegyek, már azonnal elintézik, vagy csak mielőtt a papírt kiküldik...


Tudod mit? Legközelebb ne válaszolj...

2012. szept. 10. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!