Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Akit közmunkára ítélnek,...

Akit közmunkára ítélnek, annak milyen melókra kell számítania?

Figyelt kérdés
Szabálysértést követtem el. rossz helyen parkoltam. 10 ezer Ft-ra büntettek meg. szeretném ledolgozni inkább mint kifizetni. milyen munkákra számíthatok? 20/L
2012. szept. 10. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Akármire, utcasöprés, szemétszedés, és hasonló finomságok.
2012. szept. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam, hogy nézik az iskolai végzettséget is. És az alapján adnak melót. Ez igaz?
2012. szept. 10. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Naná, hogy nézik! Pl. konzervatórium -> mezőgazdaság. Miért, azt hitted, nem nézik?
2012. szept. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nincs magyar állásom és nem is akarok. Külföldön más más országokban dolgozom 6-13 hónaponként. Időnként haza kell

mennem.


Hallottam olyanról, hogy sok esetben a gépjármű regisztrációs adót nem engedik befizetni beváltott euróból, csak az itthon megkeresett forintból. Hallott már valaki ilyet?


Tegyük fel, hogy be kell fizetni az 1.270.000 forintot és

600.000 forint bírságot és nem tehetem meg beváltott euróból. Akkor most 2500Ft/napért kell dolgoznom, holott

külföldi bérem 2.800.000 Ft-nak felel meg?


Ha kiderül ki is rúgnak, sőt bérbüntetés is van: 65.000 euró. Most akkor ha ott sem tudom befizetni mert kirúgtak,

akkor ott is elvisznek közmunkára?


3. világháború kell, mert a mocskos Orbán miatt még most sincs vámunió

2013. máj. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!