Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen okmányok szükségesek...

Milyen okmányok szükségesek ahhoz, hogy haza tudjuk hozni a babánkat Ukrajnába, ha Magyarországon szültem?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Útlevél. Értelemszerűen állampolgárságától függ, hogy milyen útlevelet lehet igényelni. Ha valamelyik szülő magyar állampolgár, mert akkor automatikusan magyar lett, mikor született. Vagy ukrán állampolgárok vagytok mindketten? Mert akkor nem lett magyar állampolgár.
2009. júl. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ukrán állampolgárok vagyunk,csak szülni szeretnék Magyarországon,a jobb korházi körülmények,a szakszerü ellátás miatt.Azt sejtem,hogy házassági anyakönyvi kivonat,személyik,apasági nyilatkozat,de azt hiszem kell még valami fontos.
2009. júl. 30. 18:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nemrég szültem, és csak ezek kellenek...bár én magyar állampolgár vagyok. Ahhoz, hogy átvidd a babát Ukrajnába, nem kell megigényelni neki az útlevelet a magyarországi ukrán követségen? Mert másképp a határon nem fogják átengedni...
2009. júl. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!