Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez zaklatásnak számít? (Többi...

Ez zaklatásnak számít? (Többi lent található meg! )

Figyelt kérdés
Már fél éve jönnek utánam kocsikkal Rendszámokat tudom meg mindent!!. Mit csináljak?
2012. szept. 13. 17:29
1 2 3
 1/23 anonim válasza:

Szerintem szólj a rendőröknek mert szerintem inkább azért követnek mert ki akarnak rabolni



:D:D:D:D:D

2012. szept. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Vagy mert embercsempészek?
2012. szept. 13. 17:31
 3/23 anonim válasza:
Történt már, hogy kiszálltak a kocsiból?Biztos, hogy téged követnek?
2012. szept. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Olyan még nem volt hogy kiszálltak de szerintem engem!! :( Régebben fényképeztek is! hogy tudnám kideríteni hogy engem?
2012. szept. 13. 17:41
 5/23 anonim válasza:
Szerintem te paranoiás vagy. Miért fényképeznének téged le perverzek? Egyszer fordulj meg és nézd meg hogy biztos hogy ott vannak vagy téged néznek-e mert szerintem beképzeled hogy követnek.Figyu menj lassabban és ha ők is lassítanak téged követnek.Nézd meg a rendszámukat és szólj a rendőröknek. (Bár szerintem nem követnek)
2012. szept. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Csináltam már megálltam a kocsi is megállt elindultm elment melletem megfordult az vagyok?
2012. szept. 13. 17:57
 7/23 anonim ***** válasza:

Azon kívül, hogy kétnaponta kiírod a GYIK-ra, beszéltél erről valakivel a környezetedben? Rajtad kívül más látta az autót, ő is azt gondolja, hogy téged figyelnek?


Van-e bármilyen ok, ami miatt bárki is követne? (Házas vagy-e? Kormányhivatalnál dolgozol-e? Bűnözőkkel volt-e bármilyen kapcsolatod?)

2012. szept. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok és mások szerint beképzelem!! és még tanulok egyetemen! és semmi dolgom ne mvotl semmi bünözel
2012. szept. 13. 19:42
 9/23 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichológushoz, de szerintem a többiek is egyetértenek, hogy inkább oda menj el és ne naponta spamold a GYIKot.
2012. szept. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Akkor pedig komolyan elgondolkoznék azon, hogy nem csak képzelem-e.

Egy ilyen hosszú gépjárműves követés nem olcsó mulatság, semmi értelme nincs, mert nincs miért követni, nem csinálnak semmit, ráadásul, ha észreveszed, még pancserok is. Ez a történet "does not compute".

2012. szept. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!