Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » E-mailek küldése zaklatásnak...

E-mailek küldése zaklatásnak számít?

Figyelt kérdés
Egy srác zaklat, e-maileket írogat bár nem rendszeresen, hanem csak egy-két havonta, úgyhogy nem tudom, hogy ezt lehet-e zaklatásnak nevezni, de a tartalmuk miatt engem már nagyon zavar.

2012. aug. 29. 09:19
 1/7 A kérdező kommentje:
feljelenthetem?
2012. aug. 29. 09:21
 2/7 anonim válasza:
e-mailek miatt? nem valószínű h érdekli a rendőröket.. ha csak nem olyat ír h megöl vagy ilyesmi
2012. aug. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ilyesmire nem utal, viszont a tartalmuk megerősíti, hogy nem normális a srác, szerintem ez már pszichológiai eset...
2012. aug. 30. 09:29
 4/7 anonim válasza:
ne foglalkozz vele,ne írj viszza
2012. aug. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Amúgy már két éve nem írok neki vissza,de semmit sem használ, nem reagálok semmire, mert egyáltalán nem érdekel,de sajnos nem érti meg... több éve barátom/vőlegényem van, ám ez sem zavarja... :S

sőt "elvileg" neki is van barátnője, szóval nem értem, szerintem ez nem normális dolog...

2012. aug. 30. 12:48
 6/7 anonim válasza:
vannak sajnos beteg emberek..ha ennyire zavar,csinálj új mailt:)
2012. aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ezen is gondolkodtam már, de nagyon sokan ezt az e-mailemet tudják és ezért nem szeretnék újat, már így is több közösségi oldalról is töröltem magam, mert hát ugye az sem tabu neki... már elegem van, nehogy már nekem kelljen hozzá alkalmazkodnom, kezdek besokallni...
2012. aug. 31. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!