Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van joguk a szüleimnek, hogy...

Van joguk a szüleimnek, hogy így bánjanak velem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Pl. nem kérem az ételt, nem eszem meg, ők meg addig nem engednek felállni az asztaltól, és ordibálnak velem. Ha nem rögtön csinálom meg a házi feladatot, mikor hazaértem, ordibálnak velem. Ha véletlenül kiborítok valamit, ordibálnak velem, pedig ők is szoktak kiborítani dolgokat. Nem tehetek valamit, hogy ne így legyen?

2012. szept. 14. 18:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Van joguk.Ez a normális nevelés.Hidd el,ők is voltak tinik,minden tini lázad.Csak ahogy fejlődünk annál jobban veszítünk abból a régi jóból,azaz a "tisztelet" az idősebbek iránt.

Ha brutálisan megver,az már büntetendő,de ha csak elfenekel,bemész a rendőrségre kiröhögnek.

2012. szept. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
van joguk és nem tudom, hogy ebbe mi is a rossz?!
2012. szept. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

"Van joguk.Ez a normális nevelés"


Joguk talán van, de az ordibálást ne nevezzük már normális nevelésnek.

2012. szept. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Van. Ha ennyire szörnyűek a szüleid, akkor is ki kell bírnod ezt a pár évet, míg felnősz, aztán mehetsz dolgodra.
2012. szept. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Szedj ki szerintem kevesebb kaját! Ha ők akarnak szedni, ne engedd nekik!
2012. szept. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
előző vagyok! Rajzolj nekik valami szépet, hogy meghatódjanak, többször is, vagy próbáld elkerülni velük a találkozásokat, vonulj el a szobádba
2012. szept. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Néha teljesen normálisan bánnak velem, de néha olyan is van, hogy pl. órákat kell üljek az asztalnál, és ordibálnak velem, ha nem eszek meg mindent, vagy ilyesmi
2012. szept. 15. 08:35
 8/13 anonim ***** válasza:
Van joguk. Később rájössz, hogy nem helytelen, amit tesznek, de ezt persze nem most fogod észrevenni.
2012. szept. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy te? 12?
2012. szept. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
73%

Van joguk, csak szerintem nem jó amit tesznek. Nem érdekel, hogy hányan fogtok lehurrogni, de akit ilyen szigorúan fognak, az később (vagy már most) minden létező dolgot meg fog tenni, amit amúgy tudja, hogy nem engednének a szülei.

Az meg mire jó, hogy ha már nem vagy éhes, tömnek? Annyira félnek hogy kárba megy a kaja? Szerintük anorexiás leszel ha nem eszed meg a maradékot? Nem bírom megérteni a logikájukat. Meg tiszta jó lehet olyan hangulatban enni... :) Sajnállak, tényleg.

2012. szept. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!