Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha szabadtéren tartok egy...

Ha szabadtéren tartok egy csoportnak íjászkodást kell engedélyt kérnem valahonnan? (oktatókat hívtam, de ők nem foglalkoznak ilyenekkel, én viszont nem szeretném ha lefújnák a programot. )

Figyelt kérdés

(oktatókat hívtam,de ők nem foglalkoznak ilyenekkel,én viszont nem szeretném ha lefújnák a programot.)

Erdő és mondjuk népliget között gondolom van különbség?!

Hol tudnék ennek utánanézni?

Van esetleg valaki aki jártas rendezvényszervezésben?

Köszönöm!



2012. szept. 19. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A terület tulajdonosánál mindenképp. Ha önkormányzat a tulajdonos, akkor onnan.
2012. szept. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tetro ***** válasza:
Közterület foglalási engedély kell, ráadásul szerintem az íjászat külön szabály vonatkozhat...
2012. szept. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Komplikato ***** válasza:
Keres valakit aki benne volt a Magyarok Országos Gyűlésének szervezésében és/vagy a barantások közül, ők szerintem konkrétan fogják tudni. Konkrét elérhetőséget én sem tudok, de pl. a fent nevezett eseményről videót feltöltő arcok a YouTube-on biztos tudnak segíteni. Ott volt íjászkodás rendesen és mindenféle óvintézkedés is, még is majdnem sikerült pár marhának pont akkor szaladgálnia amikor elengedtek kb. 400 nyilat. Meg egyik hülye fotós is jól helyezkedett, mert 1-2 mellette suhant el ...
2012. szept. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm hogy válaszoltatok!

Így már el is tudtam indulni,és meg is találtam a szervezetet ahová fordulnom kell.

Belinkelem ide,ha másnak is lenne majd hasonló gondja:

[link]


Szuper ez az oldal,köszönöm a segítséget!

2012. szept. 21. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!