Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szembesítésen megalázott a...

Szembesítésen megalázott a rendőr, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Veszélyeztetett terhes kismamaként elmentem egy régi bántalmazásom ügyében a rendőrségre szembesítésre. ott nagyon zaklatott idegállapotban voltam és a rendőr kinevetett a bűbözővel együtt és kicikizett. Látványosan a tudtára adta az elkövetőnek, hogy nem hiszei egy szavamat sem. Sírva jöttem ki, még sosem aláztak meg ennyire. Az elkövető( aki úgy megvert , hogy eltört a karomés ököllel verte meg az arcomat, elégedett mosollyal távozott.
2012. szept. 20. 10:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
A helyszínen kellett volna panasszal élni, és másik eljáró rendőrt kérni. Ezt írásban jegyzőkönyvbe kellett volna vetetni, hogy másik eljárót kérsz, mert pártatlannak érzed a rendőrt és veled szemben megalázó viselkedést tanúsított. De mostmár hogy elszaladtál, nem tehetsz semmit.
2012. szept. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Írásbeli panaszt kell tenni a kapitányság vezetőjének.Vagy személyesen felkeresni.
2012. szept. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél panaszt és keresd meg a NANE egyesületet.


Sajnos előfordul hogy a sértett annyira zaklatott hogy nem tudja összefüggően elmesélni a történetét, netán elragadják az érzelmei és mindenfélét mond! Így hiába bántalmazták szegényt ha az túl zavarosnak tűnik vagy felháborodottságában túloz és emiatt hihetetlen lesz a történet.


Érdemes ügyvéddel menni ilyen helyekre vagy legalább egy baráttal aki lenyugtat és nem hagyja hogy felzaklasd magad!

2012. szept. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

úristen de szemetek az emberek főleg hogy vissza élnek azzal hogy rendőrök.

menj vissza és tegyél panaszt. ha nem is tesznek semmit a rendőr ellen de legalább ott lesz hogy ő vele volt gond!

2012. szept. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát figyelj,ilyen ostobák a rendőrök legtöbb része.

Te ne emészd magad ezen,hanem,menj be a bíróságra és jelentsd ott,hogy a nyomozó,nem a munkája szerint járt el,én a helyedben még rá is tennék egy lapáttal,mondd azt is,hogy együttműködött a gyanusítottal.

Hadd vegyék elő azt a gyík nyomozót vagypedig a nyomozó ügyészségre,vagy nem tudom,de valahol a rendőrségezt is be lehet pereltetni.

Én nem hagynám annyiban az biztos,esetleg terhesen valaki vigyen el kocsival.


Még valami,aki megvert valakivel veresd el őt is,hogy legalább neki is törjön el a karja,meg az orrcsontja is ugyan azt szenvedje el a mocsok mint te,és te is mosolyogj majd rajta.

És ami a legfontosabb,nyugodj meg.

2012. szept. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"én a helyedben még rá is tennék egy lapáttal,mondd azt is,hogy együttműködött a gyanusítottal. "


"veresd el őt is,hogy legalább neki is törjön el a karja,meg az orrcsontja is "


Ekkora b.romságot még tanácsban soha nem hallottam!

Már így is valoszínű kevésbé hisznek neked mert a zaklatottságod miatt pár dolog nem stimmelt(vagy más lehetett ami miatt kicikiztek)de a látlelet és a többi a te oldaladon van. vagyis a bizonyítékok melletted állnak! Ha viszont elkezdesz hazudozni akkor a végén rádfogják hogy ha abban hazudtál akkor biztos a többiben is és nem leszel szavahihatő!


És utána ha még meg is vereted akkor oda kerülsz hogy senki nem hisz neked és még el is ítélnek!


Nem mellesleg amit a hozzászóló ajánl az felbújtás és büntetendő!

Semmiképp ne tedd azt amit ajánl...

2012. szept. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem első eset vele ez, hogy így bánt el velem. A férjem eljött velem, de nem engedte fel.Az elkövető és a tanúja ütköző tanuvallomást tett. Nem tudom így hogy mossa ki őket a rendőrség.
2012. szept. 20. 20:39
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja és a nyomozó aki ilyen gyalázatosan hallgatott ki, az egy nő!
2012. szept. 20. 20:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, hogy a kapitányon kívül még az ügyészségen is lehet panaszt tenni.
2012. szept. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
már voltam az első után, nem sokra megyek velük. Miután elhagyták az orvosszakértői papírjaimat is... panaszt tettem, de nem tudom mire mentem vele.
2012. szept. 21. 00:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!