Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Le nem dolgozott közrdekű...

Le nem dolgozott közrdekű munka helyett fogházbüntetést kaptam. Valaki tud rá megoldást?

Figyelt kérdés
Nem végeztem el teljesen a rám kiszabott közérdekű munkát, ezért a bíróság úgy állapította meg, hogy le kell ülnöm fogházban a fennmaradt 8 napot. Mondtam a bírónak amikor behívott, hogy én inkább ledolgoznám, de ő nem engedett az akaratából és átváltoztatta fogházbüntetésre. Most kérdem én, az államnak tényleg megéri, hogy 8 napig leültessen és fizessen utánam ezt-azt? Nem lehet valahol megtámadni ezt a döntést, mert a papírra rá van írva, hogy nem fellebezhetek.

2012. szept. 30. 00:53
 1/4 vasálarcos ***** válasza:
100%
Sajnos erre nincs lehetőség, ugyanis tudatában volt annak, hogy mik a következményei annak, ha nem dolgozza le a büntetését. Mindig mindent azért még ebben az országban sem lehet megúszni.
2012. szept. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A megoldás az ha legközelebb nem blicceled el a közérdekű munkát.

Illetve, nem kerülsz olyan helyzetbe hogy erre ítéljenek.


Igen az elsővle értek egyet, tisztában voltál a következményekkkel. A te szavad már ilyen szempontból nem ér semmit "inkább ledogloznám". Eddig miértnem dolgoztad le, ha nem akarsz fogházba menni?

Nem lehet húzni vonni a dolgot, aztán megkapod a kegylemet és újra eljátszod, elblicceled és aztán amikor felelősségre vonnak újyra "inkább ledolgoznám"?


Azt is megértem ha valakinek 2megkell élnie valamiből", de az nem mentség, ha elkapják akkor is ugyan azt a büntetést kell kapnia, hiszen ő vállalta a kockázatot.

TE önként jelentkeztél a példastatuálására, vállald a következményeket.

2012. szept. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már több mint 2 hete kint vagyok, de azért leírom, hogy SOSE kerüljetek be! A zárkák koszosak, az ágyneműk retkesek, a kaja vagy szar vagy keveset adnak belőle.. Szóval bármit is csináltok csak okosan!
2012. nov. 11. 20:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért nem mossák ki az ágyneműket? Ez még betegséghez is vezethet. Perelt be ezért őket.
2013. ápr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!