Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy bánnak a börtönben a...

Agyblokkoló kérdése:

Hogy bánnak a börtönben a lebukott anonymous tagokkal?

Figyelt kérdés
Szeretnék beszámolokat hallani csak kíváncsi vagyok mert ugye az anonymous kormány ellenes és korrupt ellenes és a rendőrségnek is van néhány ügye.Biztos hogy valakinek van itt rokona aki volt már ilyenért a hűvösben ha mégsem akkor egyszerübb hackereké is jó lesz.Én pontos beszámolokat kérrek nem ilyen rövid sztorikat hogy pl. hogy ugy mint a többi rabbal vagy hogy kivételeznek velük mert sokan buktak le Amerikába meg itt is MAgyarországon

2012. okt. 1. 10:16
 1/8 anonim válasza:
100%
Nalátod, ez aztán rohadt sok mindentől függ.. Hova került, mennyi pénze van, miért ül, stb.. Amúgy különösképpen nem hiszem, hogy kivételeznének velük, se pozitív, se negatív értelemben.. Valószínűleg többet tamagocsit nem vehetnek a kezükbe az illetők, nemhogy számítógépet (Persze, a komoly hackerek, nem az ilyen beharangozott, média által felfújt "tagok"). Amúgy ha már itt tartunk, az anonymous-nak nincsennek tagjai. Nem lehet belépni, se kilépni.. Ha valaki mostanában feltör, egy mittudomén.. általános iskolai oldalt (Ami kb 10 perc), és valahogy lebukik, akk azt mondja, h ŐŐŐ anonymus.. meg anon.. mert ez most menő, és milyen király már, hogy te az vagy.. nah mind1..
2012. okt. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy sokan? Szerintem max 10 embert csuktak le amiatt, hogy cracker támadást intéztek az Anonymus égisze alatt, ebből néhányan kiskorúak szóval rájuk gondolom másfajta büntetés vár, de nagyon kivételezni nem fognak velük, de lehet, hogy a jogszabályok szerint az állami szervek elleni "támadás" súlyosabb megítélésben részesül.
2012. okt. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Komplikato ***** válasza:
100%

Már amennyiben a Közgép állami szerv. :P

Egyébként az Anon videóüzenetben 27-én megkérte a t. összes hatóságot addig engedjék el a tagokat amíg szépen kérik.


Viszont valamiért nem hiszem, hogy tizenéves hülye gyerekek publikus hálózati csatlakozásról hackelve azok Anonymous tagok lennének, pedig ismertem anno ilyen 16 évest aki velük ellentétben képes lett volna ilyesmire. :D

2012. okt. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Komplikato: +1!

Aki egy kicsit is ért hozzá, nem bukik le.

Miért nem?

Mert nem otthonról kezd el a saját gépéről, mindenféle védelem nélkül dolgozni.

Nem áll sokból és az ember névtelen lehet a neten, nem nehéz feladat...

2012. okt. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
Jól megtömik őket. Nem azért mert utálják őket, hanem csak mert a girhes csé kockákat könnyű lefogni.
2012. okt. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kis amatőr kockákat megtömik majd a Thökölyben ,úgyis szeretik a vékony fiúkat odabenn.....


Amúgy azt hiszed hogy a szervezet oszlopos tagjai ilyen szarvas hibasorozatot követtek volna el?


Saját ráadásul védtelen gépről rengeteg nyommal járó primitív módszerekkel támadni? Bár lehet hogy csak beáldozták a csalinak őket...amíg a profik lecsaptak nyom én zaj nélkül máshol.


De biztos hogy belőlük aztán nem lesznek visszaesők,a gép közelébe sem mernek többé menni.

2012. okt. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az anonymus tagok nem buknak le. A sokadik szimpatizáns script kiddie-k szoktak lebukni akik menőnek akarnak tűnni aztán azt mondják hogy ők tagok. Egyébként az ilyen kis kockákat a legnagyobb buzeráns anyagyilkosokkal rakják egy cellába, hogy elmenjen a kedvük az ilyen dolgoktól. Ha esetleg egy nagy hal akad a horogra, ami mondjuk itthoni viszonylatban nem igazán fordul elő azokat meg megússzák a büntetést, cserébe az államnak kell dolgozniuk. De ritka az ilyen mert itthon kb annyira alja a szakma főleg állami oldalról, hogy max 12 éveseket kapnak el akik az összeguglizott scriptjüket próbálgatták a fidesz.hu-n.
2012. okt. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%
Az análintrúderrel nagyon közeli kapcsolatba kerülnek
2012. nov. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!