Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Előre utalással szerettem...

Előre utalással szerettem volna vásárolni egy iphone 4-et viszont miután elutaltam a pénzt nem kaptam meg. Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Akinek utaltam megvan a bankszámlaszáma és a neve, állítása szerint postázta de amióta "feladta" 4 nap is eltelt máskor is rendeltem már és max 2 nap volt a szállítás. A beszélgetés és az utalási bizonylat megvan így lehetne kezdeni valamit vele? Jelentsem fel vagy még várjak vele 1-2 hetet?

2012. okt. 1. 19:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
Előre utalással nem fizetünk semmit, most legalább megtanulod :/
2012. okt. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Küldje el neked az ő feladási bizonylatát, és azzal keresd a postán.

Ha az nincs neki, vagy nem tudja/akarja elküldeni,na akkor kezdődhet a feljelentés.

2012. okt. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, én kinézem a magyar postából hogy tovább tart odaérni 4 napnál. Várj még egy kicsit, aztán amit előttem írtak.
2012. okt. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy sok csomag van a postán. Várjál még egy picit.
2012. okt. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Hányszor lesz még ez a kérdés feltéve?

Hihetetlen ez a naivitás.

2012. okt. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

"máskor is rendeltem már és max 2 nap volt a szállítás"

Te sem túl sokat postáztál meg rendeltél eddig.


Nekem már volt EGY HÉT is a postázás. 4 napnál már így fennakadni, ezt nem értem. Én csak előreutalással rendelek vagy ha én adok el akkor is így küldöm csak el a csomagot. De egy 20e vagy 30e Ft-nál drágább cuccot nem rendelnék így az már személyes átvétel. Főleg egy ilyen drága telefont nem.


Ha meg meg van a bizonylat akkor meg lesz a telefon is. Ha nincs akkor mehetsz feljelenteni.

2012. okt. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Eddig 5ször vásároltam ezen kívül és 2 napnál tovább nem tartott. Csak az idegesít hogy nem nagyon ír vissza akitől vettem viszont új termékeket tölt fel közben.
2012. okt. 2. 06:09
 8/16 anonim ***** válasza:

Az 5x az még nem sok. Majd ha már olyan 100 környékén lesz akkor talán meglátod, hogy nem standard az a 2 nap.


Ha átvert akkor a vatera úgyis kizárja, meg mehetsz feljelentést tenni sajnos.


Kiről van szó berakhatnád ide is vagy pm-be.

2012. okt. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ma reggel 8kor lebuktatta magát ugyanis feltette a telefont újra ugyan azokkal a képekkel és leírással. Itt is lenne: [link] valószínüleg minden amit árul csak ilyen "átverő" termék.
2012. okt. 2. 15:16
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sajnos tudod mi a teendőd. Plusz az apródnak is jelentsd ezt!
2012. okt. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!