Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Arra a kérdésre, hogy hol...

Arra a kérdésre, hogy hol lehet bumerángot vásárolni, azt válaszoltam, hogy minden játékboltban. Miért pontozták le nullára?

Figyelt kérdés
Ha egyszer ott kapható, nem is írtam hülyeséget! Ha azt írtam volna, hogy mondjuk a pékségben, na, az nem hasznos válasz. Na de ez? Ezek szerint a lepontozónak fogalma sincs a kérdésre adandó válaszról, mert még mindig csak az én válaszom van jelen. Ha meg tudja, akkor a lepontozás mellett miért nem válaszol is? És ha ő sem tudja, akkor miért pontoz le? Milyen "aranyos" emberek vannak...
2008. jan. 21. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem játékbumerángra gondolt, hanem 'igazira'. Azt meg - gondolom én - sportboltokban talál...
2008. jan. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
meg lehet nézni azokat az embereket akiknek piros nyil mutat lefelé a statisztikájában, ők között van a garázdálkodó...
2008. jan. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Nem mindegy hány pontot kapsz? Az életed múlik rajta, vagy csak a világ sorsa?

Szerintem tökmindegy, mennyi pontod van, nem?

Mellesleg az értékelésnél a pontozó a személyes véleményét képviseli ilyenkor. Ha neki nem hasznos, hát nem hasznos. Miért fáj az neked? (Persze sokszor nem is a hasznosságot pontozza, hanem azt, hogy egyetért vele, vagy nem. De az persze megint csak szubjektív.)


Na, nyomjátok a mínusz pontokat; hadd vegyem le mellel. :)

2008. jan. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%

Vannak ilyen idióták. Én arra a kérdésre, hogy jó-e az apukának bentlenni szülésnél, azt válaszoltam, hogy szerintem jobb, ha egy nőrokon van bent, erre valaki lepontozta. Pedig csak egy más lehetőséget említettem, mint amit az előttem írók.

Sajnos ezek a marhák úgy gondolják, hogy ha egy válasz nekik nem tetszik, akkor az nem hasznos, márpedig hasznos lehet egy többitől eltérő válasz is. Az pedig, hogy hol lehet bumerángot kapni, nem egy egyértelmű kérdés, nem derül ki belőle, hogy játékra gondol-e, vagy olyan "igazira", tehát a válasz hasznos.

Én ha megtalálom, szavazok rá egyet :)

Nem múlik rajta semmi, csak tényleg nem esik jól az embernek, hogy jószándékúan ad egy választ, és erre valami félkegyelmű lepontozza, csak azért, mert nem tetszik neki a válasz.

2008. jan. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!